Autor Zpráva
Usertech
Profil *
Jsme mladá digitalní startupová agentura, která je v současnosti ve fázi nezadržitelného rozvoje. Aktuálně bychom chtěli nabídnout volné místo na pozici PHP Back-end developer.

Na začátku společnost fungovala hlavně v oblasti tvorby webových stránek a postupem času rozšiřovala své pole působnosti do okolních segmentů přes různé grafické práce, video, sociální sítě, apod. Dále se náš sortiment poskytovaných služeb rozšiřoval i na mobilní aplikace, které jsme schopni vytvářet pro různé platformy - nejčastěji pro Android a iOS.

Vytváříme také systémy na zakázku dle požadavků klienta. Tvoříme software, který bude jednoduše a intuitivně použitelný a na pohled působivý.

Spektrum poskytovaných služeb neustále rozšiřujeme a naším cílem je jít s dobou, využívat nejmodernější technologie a průběžně se vzdělávat. Nebaví nás pracovat způsobem, který "posledních X let fungoval, tak proč ho měnit". Na každém projektu hledáme něco, co by nás posunulo dál a dodalo nové zkušenosti.

Rádi bychom v naší kanceláři na Hradčasnké přivítali na větší i menší projekty na pozici back-end programátora nové pracovníky, kteří mají zájem se rozvíjet a učit novým věcem.

Nabízíme pracovní pozice pro:

- PHP Back-end Developer
- Front-end Developer
- Junior/Senior kodér

Pridej se k nam!

Více na http://jobs.usertechnologies.com/.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: