Autor Zpráva
makawiel
Profil
Nabídka:

Potřebujete vytvořit webové stránky pro firmu, internetový magazín, MFA web, mikroweb, informační portál nebo jiné druhy stránek? Za nízkou cenu vytvořím kvalitní webové stránky, které běží na přehledném redakčním systému Wordpress. Tvorba se vztahuje na kompletní vytvoření a předání, ale v případě potřeby i na individuální práce.

Co získáte za cenu do 3t. Kč
Kompletní vytvoření webu s moderním vzhledem, 1-10 kategoriemi v menu, možností propojení se sociálními sítěmi, integraci Google map, dis. fór a libovolných pluginů dle přání. V případě zájmu zdarma vytvořím FB, popř. Twitter stránku a vložím web do českých i zahr. vyhledávačů. Pokud potřebujete na web i text, 2NS máte zdarma v ceně webu.

Weby od 3t. Kč a individuální požadavky
Pokud potřebujete větší projekty, webové stránky pro podniky, složité magazín aj., tak větší projekty dělám obvykle od 3t. Kč. Ceny jsou jen orientační a lze se individuálně domluvit podle vašich potřeb. V případě tvorby mikrostránek, úprav hotových webů, změny designu, a dalších věcí je opět cena individuální, dle domluvy.

Jak si web objednat?
Pokud máte zájem o vytvoření webu, tak mi napište na email info@grawe-art.cz a sdělte svojí poptávku. Nezávazně vytvořím návrh a pokud se vám bude líbit, tak se můžeme dohodnout na realizaci. Platba je vždy po dokončení webu. Pokud nemáte vlastní doménu ani hosting, tak zřídím u Wedosu. Šablony edituji, ale nekóduji na míru.

Zde se můžete podívat na ukázku referencí.

Děkuji, Petr P.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0