Autor Zpráva
PVAS
Profil *
Dobrý den,

můžete mi někdo nacenit tento web? zabudowabusa.pl

Potřebuji jej 1:1 (grafika může být lehce jiná), jinak struktura bude celá v CZ (všechny sekce musí odpovídat), zvláštní pozornost věnujte prosím sekci OFERTA a WYCENA.

Potřebuji tento web v CZ a sonduji na kolik by mě přišel. (Potřebuji znát reálnou cenu a počet hodin).


O grafiku nejde. Můj programátor mi řekl, že tak za 40/50 tisíc udělá CZ verzil. Odůvodnil to tím, že to je celé v polštině, on polsky neumí, má ztíženou práci s pochopením hlavně sekci OFERTA a WYCENA což je několikaúrovnový katalog. Řek mi, že web je relativně jednoduchý ale díky PL jazyku a složitějšímu katalogu a také kvůli stahování všech obrázků a veškerých textu a k pochopení struktury celého webu je cena takovová jakou řekl.


Proto bych rád věděl, jestli se to zakládá na pravdě. Pokud mi tady někdo řekne, že to udělá za 10 tisíc, tak to ve mně důvěru moc nevzbudí. Pokud to někdo udělá levněji s tím, že to skutečně zvládně (1:1) tak mu tu práci rád zadám.


Jinak polského překladatele musíte zajistit sami.


můj email je: pvas2000@seznam.cz
Vyhrazuji si právo, odepsat jen na tu nabídku, která se mi bude zdát vyhovující, díky za pochopení.
PVAS
Profil *
Ozvali se 3 zájemci. Předal jsem všechny kontakty i oslovující emaily kompetentní osobě, jednomu z nich se ozveme.

Díky!.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0