Autor Zpráva
cup
Profil *
Ahoj,
nevím jesli to pro někoho bude zajímavé, ale nabízím banner pro Vás na svém webu za překladatelské služby.
Návštěvnost webu se vyvíjí asi takto: http://ipoul.cz/navstevnost.png rozložení zemí, ze kterých na web lidé chodí: http://ipoul.cz/zeme.png a průměrnou strávenou dobu na webu: http://ipoul.cz/doba.png

Překlad by se týkal asi tak stovky běžných slovních spojení jako "Nová hra", "Přidat záznam", atd a cca 20 Celých vět. Není toho moc, kdo umí danný jazyk, má to přeložené za cca půl hodiny.

Nabízím na časově omezenou dobu banner na webu. Můžeme se ale domluvit i jinak ale tato protislužba by mi vyhovovala asi nejvíce.

Nevím jesli tyto údaje někoho přesvědčí k tomu, aby mi věnoval půl hodiny za banner, ale pokud ano. Tak mě prosím kontaktujte na scattergoriesonline@gmail.com

Jednalo by se o kterýkoli z těchto jazyků:
Němčina, Španělština, Brazilská Portugalština, Francouština, Italština, Polština, klidně na email nabídněte jiný, kouknu se zda má pro danou lokalitu lokalizace smysl.


Díky a pěkný den.
Cup
Profil
Mohl bych poprosit někoho z moderátorů, aby tento příspěvek (Nabízím banner na webu za překlad) přiřadil k mému loginu (Cup s velkým c). Jaksi jsem myslel, že to píšu přihlášen, ale ne. Pokud je to možné, tak můžete i smazat tento (To co teď píšu) příspěvek. Díky.
Cup
Profil
Uz neplati.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0