Autor Zpráva
m.zub27@gmail.com
Profil *
Ahoj,

jsem student Vš a potřebuji si trochu vylepšit portfolio a přidat reference. Proto nabízím
vytvoření www stránek na míru a to za velice výhodnou cenu, oproti velkým firmám.

Co ode mne můžete čekat?
- Konzultace zdarma, nejlépe přes facebook, skype nebo email, případně možno domluvit i schůzku
- Na základě konzultace vám vytvořím návrh vaší stránky ve photoshopu, a pošlu vám návrhy ve formě obrázku
- V důsledku vaší reakce, bude podle vašich námitek návrh upraven
- Následně bude stránka nakodována a nahrána na vámi zvolený hosting, ohledně koupi domény a webhostingu
vám poradím, jak a jaký hosting a doménu koupit, nahrání stránek na hosting a zajištění bezchybného chodu, poté zajistím já.

Co očekávám já od vás?
- Solidní jednání
- Informace (o čem stránky mají být, co mají stránky splňovat atd.)
- Nejlépe jednoznačnost v požadavcích na web

Co bude vytvořený web splňovat?
- Bude přehledný, user friendly
- Web bude plně validní, což znamená že s kvalitním SEO, které také poskytnu
bude mít váš web, o dost větší výhodu před konkurenčními weby ve vyhledávání.

Kolik vás mé služby budou stát?

1) Verze webu typu,portfolia, os. stránek, malých firem, restaurace bez redakčního systému

- Vytvoření návrhu webu 200Kč, v případě že máte logo nebo logotyp, které bude na webu použito
- V případě že chcete vytvořit i logo, logotyp pro vaší činnost nebo osobu tak bude cena 400kč

-Nakodování webu 200kč
-V případě, že chcete mít i mobilní verzi webu tak 300kč

-Jazyková verze 100kč (Nedělám překlady, nutno dodat přeložené texty)

Celková cena: 400Kč - 800Kč
Pro srovnání cena It firem: 1500-5000Kč



2) Verze webu typu: portfolia, os. stránek, malých firem, restaurace, s redakčním systémem (Možno upravovat online vaše stránky např. přidávat fotky, měnit jídelníček)

- Vytvoření návrhu webu 200Kč, v případě že máte logo nebo logotyp, které bude na webu použito
- V případě že chcete vytvořit i logo, logotyp pro vaší činnost nebo osobu tak bude cena 400kč

-Nakodování webu 650kč
-V případě, že chcete mít i mobilní verzi webu tak 800kč

-Jazyková verze 300kč (Nedělám překlady, nutno dodat přeložené texty)

Celková cena: 850Kč - 1500Kč
Pro srovnání cena It firem: 5000-10000Kč



3) Verze komplexního webu typu Eshop, forum, weby pracující s databázemi

Počítejte s cenou rovnou 2000kč+
Konečná cena po konzultaci, zhodnocení složitosti webu
Pro srovnání cena It firem: 5000Kč+

U této verze webů, jen upozorním, že v případě velké složitosti nejspíše odmítnu web vytvořit,
přeci jen nejsem úplná charita.


V případě zájmu pište na email: m.zub27@gmail.com

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0