Autor Zpráva
MrGandy
Profil
Dobrý večer,
píši sem spíš tak testem, ale uvidíme, jestli se třeba někdo neozve. Oč se jedná. Nějakou dobu jsem se zajímal o tvorbu stránek, poté překládal od roku 2011 seriál Mentalista. Je to pár týdnů, co jsem tak přemýšlel a usoudil, že dle vývoje trhu, respektive povědomí lidí o nakupování na internetu je to situace "buď teď nebo může být pozdě". A tak jsem se rozhodl zjistit si více informací o affiliatu a zkusit ho. Momentálně začínám s doménou styloveleginy.cz, bude následovat celkově spodní prádlo (pradlo-levne.cz), šperky a pravděpodobně kosmetika.

Celkově je to práce časově náročná, je potřeba se neustále zlepšovat, je potřeba komunikovat. Moje zkušenosti nejsou taky tak velké, abych zvládl vše.

Pokud by se tu našel někdo, kdo by měl zájem se přidat, přidat své zkušenosti a celkově se se mnou pokusit získat konverzní traffic a uspět v oblasti affiliate, kontaktujte mě:

Email: mrgandy@centrum.cz
Skype: gandy-filip

Moderátor Davex: Z titulku „Affiliate weby- spolupracovník“ nešlo rozpoznat, zda jde o nabídku/poptávku, příště na to nezapomeň. Přesunuto do kategorie Práce a zakázky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0