Autor Zpráva
jbmnt03
Profil
Mám erotický inzertný portál <nebudem konkretizovať> Administráciu-schválenie inzerátov overenie,...si robím ja. Ale často potrebujem napr. dať reklamný banner na stránku, alebo vymeniť jeden za druhý, poprípade vymazať úplne no a na to si zatiaľ netrúfam. Alebo chcem niečo zmeniť, či pridať napr. označenie inzerátu ako VIP. alebo pridať počítadlo návštev, pridať k inzerátom počet zobrazení, atď Tak takéto zákroky mi robí človek ktorý stránku programoval. A teraz sa dostávam k jadru problému nikdy nedodrží termín keď sa mu pokúšam dovolať podarí sa mi to tak 3-4 dni po termíne bohužiaľ väčšinou vždy aj tak práca nie je hotová a čakám ešte deň dva minimálne. Vždy sa mu musím doprosovať aby som sa dočkal, už sa stalo aj že urobil tak ako chcel on nie ako sme sa dohodli... Vždy som mu všetko zaplatil < takmer vždy dostal aj niečo naviac > Ak nezmení svoj prístup, čo predpokladám že sa nestane určite si ho odsedím. A kedže ss blíži leto do basy isť nechcem :) Takže by som bol rad keby sa mi podarilo zohnať človeka, ktorý by samozrejme za finančnú odmenu robil to čo by bolo treba. Ktorý by bol korektný, flexibilný, dodržiaval termíny < ak by aj nie tak by zdvíhal tel. poprípade zavolal a vysvetlil čo je vo veci < veď svet sa nezrúti > Ktorý by poradil, navrhol lepšiu možnosť, vysvetlil čo a ako,... Samozrejme ani ja nie som bez chýb , ale vždy sa držím toho že sme ľudia a dohodnúť sa dá vždy a na všetkom. Ak by teda motyka vystrelila a našiel by sa niekto kto by to so mnou skúsil kontaktujte ma na mail : jbmnt03kf@gmail.com a povieme si viac. Ďakujem

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0