Autor Zpráva
zoldak21
Profil
Zdravím,

hledám C# programátora, který by měl chvilku a byl ochoten vytvořit část mobilní appky. Já se C# učím, takže by to sloužilo jako základ finální appky, a zároveň prostředek, jak se sám lépe naučit programování na příkladu.
Samotná app: jedná se o foto applikaci, tedy zvolím si efekt, vyfotím fotagrafii s daným efektem. Hledám tedy člověka, který by byl schopný a ochotný naprogramovat v C# (zvoleno kvůli možnosti využití unity3d a exportu pro WM, iOS a Android):

- úvodní obrazovka (pozadí, nadpis a 3 tlačítka - effects, information, exit)
- obrazovka information (nadpis, rolovací pole s textem, tlačítko pro návrat na úvodní stránku)
- obrazovka se seznamem efektů (totéž co předchozí, pouze místo pole s textem by byl seznam efektů)
- obrazovku samotného efektu (nadpis, popis, tlačítka pro další/předchozí efekt, přesun na úvodní stránku, tlačítko pro focení) - např dva efekty, další bych si dodělal již. Stejně tak texty bych si doplnil sám.
doteď by to vlastně bylo "pouze" udělání 5 stránek s textem a tlačítky na listování mezi nimi, to vše aby bylo elastické, a přizpůsobilo se, jak 3,5 palcovým, tak 5ti palcovému display.
- to asi nejtěžší, aby každý efekt měl na své stránce tlačítko, které by spustilo fotoaparát a v něm daný efekt (např. rámeček, zvlnění atd) a po vyfocení uložilo fotku s daným efektem

když by se našel někdo, poslal bych PSD soubory s navrženým vzhledem, tedy by stačilo už jen nakódovat app, efekty samotné po domluvě

odměna: jedná se o prospěšný projekt, nemohu tedy nabídnout odměnu. Proto hledám člověka, který by bych ochotný pomoci. Samozřejmě, když se app vydá a bude nějaký zisk, poté nějaké odměna bude, ale momentálně ji nemohu slíbit.

Čistě app, tedy několik stránek propojených tlačítky by snad neměli zabrat tolik času. Samoté efekty nemám představu. Na webu bych si stránky napsal sám během pár minut, ale programování bohužel. Když by tedy někdo chtěl pomoci a měl chvilku, budu rád. Snad projekt vyjde a v budoucnu bych mohl zpětně odměnit i finančně.

Kdo by měl zájem, ozvěte se na: ICQ307237829@seznam.cz pošlu návrh a domluvíme se

díky a hezký den

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0