Autor Zpráva
Dreaw.cz
Profil
Ahoj,

jsme studenti čtvrtého ročníku SŠ, kteří chtějí něco dokázat. Zajímáme se o internetovou reklamu již čtvrtým rokem a od samotných začátků jsme se o kus posunuli. Každý den na sobě pracujeme a hledáme nové příležitosti dokázat, že umíme být nejlepší!

Do dnešního dne jsme pracovali s mnoha webovými tvůrci pro několik desítek klientů. Nenacházíme ovšem dostatek odhodlaných lidí, kteří by chtěli táhnout s námi za jeden konec provazu a vytáhnout tak hranici internetové reklamy zase o něco výš.

Z tohoto důvodu píšeme zde! Potřebujeme nové kolegy, kteří mají chuť pracovat na nejrůznějších webových projektech. Důležité pro nás je, abys byl dostatečně motivovaný, abys měl chuť učit se a neustále se zdokonalovat. Požadujeme spolehlivost, preciznost při řešení daného problému, odhodlanost a upřímnost. Myslíš si, že máš schopnosti rozšířit náš tým tak, abychom se společně dostali na vrchol? Chceš se podílet na vývoji nejrůznějších webových projektů? Pak o tebe máme zájem!

Celý náš celek je rozdělen na týmy, které se zaměřují vždy na jednu danou oblast, ve které jsou nejlepší. V tuto chvíli hledáme kolegy do následujících týmů.


FrontEndový vývojový tým

Požadujeme: Perfektní znalost HTML 5, CSS3, javascriptového frameworku jQuery, frameworku Bootstrap, problematiky vykreslování webové stránky v rozdílných prohlížečích a optimalizace pro mobilní zařízení

Výhodou: Znalost preprocesorů SASS / LESS, BEM architektury, frameworku AngularJS


BackEndový vývojový tým

Požadujeme: Perfektní znalost PHP5, principů OOP, MySQL wrapperu PDO, Ajax, JSON, MVC architektury

Výhodou: Znalost programování pro OpenSource řešení Wordpress, Joomla, Drupal, znalost Nette frameworku


Zajímá tě ještě více informací? Na webu www.dreaw.cz najdeš vše.
Máš o místo zájem? Napiš nám na info@dreaw.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0