Autor Zpráva
Cup
Profil
Ahoj,
poptávám vytvoření jednoduchého skriptu, myslím že to zvládne kdokoli kdo se věnuje alespoň trochu php + html + js.

Co by to mělo obsahovat.

Stránku na které bude obrázek
1. Stránka se bude vykreslovat ve dvou rezimech - normalní | admin - lze vyřešit pouze get parametrem LOGIN, LOGOUT, který nastaví session 'admin' na true, false (napriklad)

2. Ve stránce bude vždy vykreslený obrázek - ideálně fullscreen - pro testování můžete použít nějakou tapetu.

3. Pokud bude stránka v režimu admin (nastavenná session admin viz 1. ), tak se po kliknutí na libovolné místo obrázku zobrazí něco, kam budu moct napsat slovo - např dialogové okno. Já vyplním vstupni pole a dám uložit. Např do souboru, který bude shodný s názvem obrázku - (nazevobrazku.png a nazevobrazku.txt) se ulozi souradnice kam bylo kliknuto a to konkrétní slovo.

4. Ulozene slovo se vykresli ve vrstve nad obrazkem (Napriklad jako "X") v admin rezimu na toto X pujde kliknout a slovo upravit nebo smazat.

5. non admin rezim: Pokud uzivatel nebude v admin rezimu, tak se mu na obrazku na vsech mistech, kde byla v admin rezimu ulozena slova zobrazi 'X'. Pokud na toto X klikne, tak se v tom miste kde X je, zobrazi vstupni pole, ktere je mozno vyplnit a tlacitko odeslat. (nejak u sebe). Pokud klikne na odeslat, tak se slovo ktere je ve formulari porovna se slovem v textovem souboru - pokud odpovida, tak se X zmeni na "to slovo" (idealne vycentrovane tak, ze stred slova bude v miste puvodniho X). Pokud ne, tak vstupni pole napriklad zcervena a bude se cekat na lepsi odpoved.

6. Grafiku neni treba resit.

7. Je mozne pouzit jQuery

8. Podstatne je, aby Vstupni pole v non admin rezimu bylo presne v miste (asi rohem), kde je X, tedy aby bylo jasne, ke ktere znacce X to vstupni pole patri a aby bylo vzdy otevreno pouze jedno vstupni pole na obrazku. Tedy pokud se uzivateli nepovede najit shodu a klikne na jine X, tak otevrene vstupni pole zmizi a objevi se u dalsiho X na ktere klikl.

9. Videl bych to na dva php soubory na pozadi, se kterymi bude komunikovat javascript - jeden pro pridavani slov a druhy pro porovnavani zda odpovidaji.

10. Uhodnuta slova - tedy ta, ktera se zmenila z "X" na "slovo" viz 5. je mozne si drzet v session uzivatele.

Na email honzikpoul@gmail.com mi napiste predstavu o tom, kolik byste si za takovouto praci predstavovali.
Idealne bych to videl na nejakeho studenta, ktery by byl ochotny spolupracovat i na dalsich upravach.

Pokusim se po vecerech odpovedet vsem.
Cup
Profil
zadano

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0