Autor Zpráva
Iveta Zimmerová
Profil
Hledáme další posilu do našeho týmu!

Zkušeného programátora, který bude mít na starosti vývoj CMS a bude pro něj vyvíjet rozšíření na základě klientských potřeb. Vyvíjíme v PHP nad Zend Framework.

Co bys měl umět – a nebo se chtěl rychle doučit

- zkušenosti s programováním v PHP – schopnost samostatně vyvíjet
- znalost OOP
- zkušenosti s jazykem SQL
- JavaScript / jQuery, AJAX
- zkušenost s verzovacími systémy (Git / Mercurial)
- výhodou je znalost Zend Frameworku, základní znalost HTML a CSS
- schopnost návrhu architektury projektů
- aktivní a pozitivní přístup, schopnost dodržovat termíny

Co za to nabízíme?

- možnost pracovat na projektech pro zajímavé zákazníky
- zázemí kanceláře na Praze 2, klidné prostředí, žádný openspace
- odměnu v rozmezí 30–50 000 Kč
- práci na plný úvazek, nástup možný ihned

Sídlíme v klidném domě v centru města. Žádný openspace u nás nenajdete, naopak víme, že potřebujete k práci klid, takže kancelář budete sdílet s dalšími 2–3 programátory. Vyznáváme neformální kulturu, je nám vcelku jedno, jestli máte tetování nebo v čem chodíte do práce. Spíš si vážíme toho, když máte vlastní názor a něco umíte. Dá se k nám vcelku pohodlně dojet na kole i si jít zaběhat a můžete si pak u nás dát i sprchu. Rádi si taky občas po práci zajdeme sednout do čajovny nebo hospůdky, případně si rovnou v kanceláři uspořádáme společnou snídani. Jednoduše – najdeš u nás prostředí, kde je dost klidu na práci, ale kde se dá zároveň i oddechnout a pobavit se s kolegy.

Pokud tě nabídka oslovila, pošli nám stručný životopis (nebo odkaz na LinkedIn), stručně popiš, co umíš a co chceš umět, a nějakou ukázku tvé práce. E-mail je info@aw-dev.cz

Kdo jsme?
Zabýváme se vším okolo webu: od analýzy současného stavu přes návrh webdesignu a architektury až po propagaci a následné služby. Vymysleli jsme si vlastní CMS, EIP, který nám umožňuje našim klientům nabídnout jednoduché a komfortní řešení správy obsahu. Pro náročné klienty pak zajišťujeme i následné služby, jako je helpdesk a další rozvoj webu.
Naším motem je, že web nemá být jen hezký na pohled, ale hlavně funkční, aby klientům přiváděl nové zákazníky. A to je to, co umíme – propojit všechny procesy při výrobě a propagaci webových stránek tak, aby výsledkem byl web, který je designově pěkný, jednoduchý na správu, ale hlavně – funkční. Takový, který přivede nové zákazníky a pomůže klientům posunout jejich podnikání zase o kus dál.

Věříme na pracovní prostředí, které umožňuje svobodu vyjadřování, osobní rozvoj a kreativitu a kde je vždy prostor být tím, kým jsme. Věříme, že v diverzitě je síla a diskuze může vést k nečekaným výsledkům. A taky v to, že když je nám v práci příjemně, pozitivě se to odráží na tom, co děláme a klientská řešení tak mohou být ještě lepší.

Více o nás a naší práci můžeš najít na http://www.aw-dev.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0