Autor Zpráva
skoumal_prace
Profil
Hledáme Sherlocka Holmese, pátrajícího po chybách v našich mobilních aplikacích. Někoho, kdo se nebojí zapojit analytické myšlení, odhalí každou odchylku od specifikace, neunikne mu žádný překlep v textech a s citem pro detail sobě vlastním nám pomůže uvařit ty nejlepší aplikace.

Nezbytnou nutností je schopnost srozumitelně a přesně problém popsat a pohlídat jeho následné dokonalé vyřešení. To celé by se samozřejmě neobešlo bez průběžného studia trendů v testování software a snahy o co nejlepší vyladění spolupráce na přímce manažer - tester - programátor. To vše alespoň v rozsahu ekvivalentu polovičního úvazku.

Více se můžeš dozvědět v tomto článku:

www.skoumal.net/cs/posila-pro-detektivni-oddeleni

Napiš nám na prace@skoumal.net, čím Tě tahle nabídka tak zaujala, že jsi dočetl/a až sem!
Chamurappi
Profil
Dovolím si podotknout, že fráze „Hledáme Sherlocka Holmese“ a „Posila pro detektivní oddělení“ jsou dost zavádějící. Inzerát jsem nečetl celý, ale řekl bych, že ve skutečnosti nehledáte soukromého detektiva. Kdybyste hledali detektiva, možná bych se vám ozval, ale vy očividně hledáte někoho úplně jiného.

Mohli byste laskavě upřesnit, koho vlastně hledáte a nehrát si na tajuplné? Hledáte projekťáka? Nebo testera? Proč nenapíšete, že hledáte testera, a místo toho sháníte detektiva? To je tak strašně kreativní, až je to k ničemu…
Chtěl jsem toto vlákno přejmenovat, aby nebylo nazvané tak hloupě, ale fakt nevím, kdo je vlastně hledán.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0