Autor Zpráva
Sir Tom
Profil
Ahoj, hledám šikovného člověka (stážistu), který by měl zájem se naučit PHP framework Symfony a podílet se na vývoji (vč. řízení) větších aplikací. Symfony je stále rozšiřující framework a hledám člověka, kterého bych mohl zdarma Symfony naučit a poté pak i s ním spolupracovat na projektech mých klientů.

Hledám:
- nejlépe student střední školy, popř. absolvent střední školy
- člověka, který by se rád v buducnu živil jako IT vývojář / resp. full-stack programmer
- člověka, který ovládá (základy) OOP v PHP (není potřeba znát žádný framework, či návrhové vzory, apod.)
- člověka, kterému nebudou vadit pravidelné schůzky v Praze (za účelem učení a poté i zadávání práce)
- člověka, který ovládá PHP + MySQL (HTML + CSS + JS je výhoda)
- člověka, který má vlastní NTB
- dále hledám člověka, který je spolehlivý, flexibilní a umí o problému přemýšlet :)

Nabízím
- zlepšení OOP znalostí a principů vč. code standards
- individuální přístup a výuku Symfony a Doctrine (v případě zájmu i základní srovnání s Nette)
- základní návrhové vzory a programátorský pragmatismus
- vývoj a učení se na reálných projektech (žádná kalkulačka, ale rovnou velké aplikace řešící nějaký business problém)
- seberealizaci na celém životním cyklu vývoje (analýza, modelování, prototypování, realizace, nasazení a podpora)
- zakázky z řad startupů (čili propojení vznikajícího businessu a IT)
- v případě oboustranné spokojenosti vývoj a řízení vývoje zakázek mých zákazníků
- (v případě zájmu) pohled do fungování vývojářského týmu a pohled na metodiky pro agilní vývoj (Lean, Scrum, Kanban, XP, ...)
- zaučení používání verzovacích nástrojů Git
- zaučení používání automatizovaných nástrojů (Grunt, Bower, Composer, ...)
- zaučení, jak používat chytré editory pro vývoj (IDE) (PhpStorm, NetBeans, ...)

Zdůrazňuji, že stáž je zdarma - nabízím zdarma své znalosti a zkušenosti a v budoucnu očekávám společnou spolupráci na placených projektech.

Pokud bys měl zájem o tuto stáž, napiš mi na tomas@syrovy.pro. Není potřeba psát žádný životopis, či motivační dopis. Stačí jenom pár slov o sobě + ukázku nějakého tebou napsaného PHP kódu. Ozvu se ti zpátky a můžeme se domluvit rovnou i osobním setkání. Pokud bys měl zájem se o mně dozvědět něco více, tak mi napiš taky a zeptej se na vše, co tě zajímá. :)

Můj Linkedin: cz.linkedin.com/in/tomáš-syrový-44160b48

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0