Autor Zpráva
rada_losik
Profil
Zdravím,
nemá někdo zájem vyměnit ikonku mezi http://molecule.wz.cz a vaší strankou? Pokud ano piste buď do tohoto fóra adresu vašeho webu já se sváma pak spojím... Pokud budete mít na webu email nebo icq.

Ikonka u mě bude zobrazena na všech stránkách v dolní části. Pokud se tam kouknete uvidíte jak to mám řešné;) Zatím a pište
Falco
Profil
To je náhoda, byl jsem 1000 návštěvník...
Tvoji ikonku bych umístil na mé stránky do záložky "odkazník" (viz "O uživateli...").
Všiml jsem si reklamy od NejMedia, platí ti za to penězi, nebo jen sbíráš kredity?

Čekám na tvou odpověď
meca
Profil
Mno já vidím jako výměnu ikon mezi tebou a jakoukoliv stránkou jako naprosto zbytečnou z jednoho důvodu.. Zatímco, jak si Falco všiml, máš tam sice reklamu od NejMedia, avšak reklama od wz ti chybí, což dříve nebo později bude mít za důsledek jediné.. vymazání tvých stránek.
Falco
Profil
meca
...vymazání tvých stránek...
Máš pravdu, ale znám pár případů, kdy někdo odstraní reklamu od WZ a jeho web funguje vesele už nějaký ten pátek...
rada_losik
Profil
Mno já vidím jako výměnu ikon mezi tebou a jakoukoliv stránkou jako naprosto zbytečnou z jednoho důvodu.. Zatímco, jak si Falco všiml, máš tam sice reklamu od NejMedia, avšak reklama od wz ti chybí, což dříve nebo později bude mít za důsledek jediné.. vymazání tvých stránek.

Jedna ze 3 navštěv se zobrazí reklama WZ.
rada_losik
Profil
Jinak od nejmedia to strkam do kampani je to lepsi stejne prachy si moc nevidelas to musis hodne proziznich clenu a to ja zatim postradam. Ale lepsim se;)
Adda
Profil *
ZdraWím..
zkus se podívat na zobrazení tvého webu v dalších prohlížečích.. nějak ti to líta, hlavně reklamní bannery.. Adda
meca
Profil
> Jedna ze 3 navštěv se zobrazí reklama WZ.

To nic moc nemění... Akorád že na toto porušení podmínek admini sami nejspíše nepřídou.. Avšak pokud tě někdo napráší ;)
Falco
Profil
Avšak pokud tě někdo napráší ;)
Než abych ho "naprášil", to ho raději pochválím :)
Nedoporučuju jako hosting WZ, jsou i jiné a lepší.
Acci
Profil
Falco
OT: Co ti vadí na hostingu WZ? IMHO je jeden z nejlepších v ČR.
Falco
Profil
Acci
Reklama, prosím.

Nesnáším reklamu, za kterou mně neplatí :) - zní to hnusně, ale ty jejich strašné bannery už mně lezou krkem, najdete je na každé druhé stránce, co jsou hodnoceny zde v diskusi.

BTW: toto téma je o něčem jiném, mod.
Martin Kuželka
Profil
Falco: omlouvám se za reakci na OT, ale opravdu mě zaráží jedinci, kteří si myslí, že něco dostanou zadarmo...

btw, oni tě za tu reklamu platí tím, že ti poskytují webhosting.
Falco
Profil
Martin Kuželka
Stejně jako ty se předem omlouvám, ale nemyslím si, že něco dostanu zadarmo. Stejně tak chápu i to, že z něčeho žít musí. Jenom vyjadřuju svoji osobní nechuť k tomuto freehostingu.
Anonim
Profil *
Vy všichni co si myslí, že je ta reklama jen tak pro srandu, tak se šíleně mílí. Je to přesně jak říká Martin Kuželka, že oni díky té reklamě udrží těch poměrně dost domén, které Vám nabýzí. Je sice pravda, že se dá reklama z indexu jednoduše odendat, dokonce mě to netrvá ani 2 min. ale pokud nemáte na webu reklamu, tak Váš web vydrží přesně 6 týdnů a poté se kvůli neaktivitě smaže společně se všemi Vašemi soubory. Říkáte si proč neaktivitě? ´Protože oni nejen, že tím vydělávají, ale rovnou Vám i počítají návštěvnost, ale jenom přibližně (počet zobrazení reklam), al epokud tam tu reklamu nemáte, tak jim se ukazuje, že na Váš web nikdo nechodí a proto je zbytečné ho uskladňovat ;-). Ale jednou se mi stalo, že sem tam reklamu neměl a web e zobrazuje až do teď... je to možná přez pár měsíců.
Petr Tichý
Profil
Trošku pozdě. Běžte nabýzet jinam ;o)
luk1234
Profil *
Text odkazu pro výměnu ikon
WebMaster
Profil
Ikonku s tebou určitě měnit nebudu, jelikož tvůj web nejde už načíst...
bahon
Profil *
nic v zlom ale myslim si ze uz ani tu reklamu nechce vymenit :) (cekni datum)
WebMaster
Profil
A jo :D Jsem si jaksi nevšiml :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0