Autor Zpráva
Coompiik
Profil
Dobrý den,
jsem mladý student, který se oblasti programování začal věnovat dříve než je zdravé.
Dovolím si tvrdit že mám celkem velké zkušenosti s HTML, CSS, PHP a dostatečné zkušenosti s MySQL a JS(+jquery).
V oblasti zakázek nemám moc velké zkušenosti a proto i cenu neplánuji mít vyšší než 5 000 Kč.
Kompletní web včetně administrace jsem schopný udělat do týdne, v případě větší náročnosti dvou, a v případě nějakých problémů nebo potřeb něco dodělat jsem schopen okamžitě reagovat.
Rád bych se vyhl osobnímu setkání (Stále jsem student a vzdálenější doprava je pro mě proto komplikovaná) a jediné co požaduji, je návrh, nakreslený na papíře nebo vytvořený v grafickém programu na tom mi nesejde, ale abych věděl co dělat.

V případě zájmu prosím pište na email coompiik@gmail.com kde vám kdyžtak mohu poskytnou telefonní číslo nebo se můžeme blíže domluvit na ceně atd.
Milan Jelínek(15 let, Teplice)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0