Autor Zpráva
blahapet
Profil
Dobrý den, znovu obnovuji svůj příspěvek níže, jelikož zakázka po téměř půl roce dopadla neúspěšně. Prosím zájemce aby psal na kontakty níže, určete zhruba cenu a čas.
Předem moc díky, Petr Bláha Hradec Králové.

Dobrý den,
nedávno jsem vytvořil inzertní stránky na nabídku a poptávku realit www.goldenreality.eu (v PHP a MySQL), který je založen na principu registrace všemožných realitek v celé ČR, kde si ony zadávají inzeráty (duplicitně), které již mají na stránkách svých realitek. V rámci ergonomie přidávání inzerátů jsem byl majitelem stránek požádán o vytvoření aplikace tzv. importního můstku (aby mohli realitky importovat své inzeráty na tyto stránky). Jedná se pouze o import, nikoliv export.


Jelikož je toto pro mne naprosto "španělská vesnice", touto cestou se poptávám o vytvoření importního rozhraní za rozumnou cenu, rád bych to i udělal sám, naučil se to, ale majitel stránek na to poměrně spěchá.


Děkuji za pochopení a Vaše nabídky, kontakt na mne: info@webhk.cz, popř. tel.: 604863288

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0