Autor Zpráva
PUXdesign
Profil
Kreativní webový grafik, prosím
Tvojí hlavní úlohou bude návrh grafických šablon pro nejrůznější typy webů od mikrostránek přes velké prezentační weby až po eshopy a komplexní portály. Pokud budeš mít chuť, můžeš dělat i aktivní wireframy v Axure RP. Rádi Tě zaškolíme.

Velkou výhodou práce u nás je široký záběr, v rámci něhož si budeš moci vybrat projekty, které Tě budou bavit a motivovat. Dalším plusem je fakt, že máme inhouse spoustu dalších specialistů - analytiky, copywritery a zejména řadu kodérů a programátorů, s nimiž můžeš rovnou konzultovat, co by šlo jak udělat nebo co je ve světě webů nového. Rozvoj každého z nás uvnitř týmu je klíčovým bodem naší filozofie.

Očekáváme tedy, že budeš umět pracovat s Photoshopem, neztratí se ani dovednosti s dalšími programy z balíku Adobe. Rozhodně je potřeba, abys měl už návrh nějakých webů za sebou.


Neformální prostředí a příjemné peníze :)
Jsme menší neformální tým s kanceláří kousek od centra Brna, kde se obvykle potkáváme každý den (po dohodě je ale samozřejmě možný homeoffice). Občas je fajn vyrazit společně někam ven, žádné povinné teambuildingy u nás ale nemáme, žádný strach. Všichni si tu tykáme, takže očekávej podobný přístup. :)

Nabízíme nástupní hrubou mzdu 30-40 tisíc korun za plný úvazek, který preferujeme. Možná je ale spolupráce i na živnostenský list. Jako hlavní výhodu práce u nás ale vidíme ve svobodném prostředí, zajímavých projektech a možnosti pracovat s kolegy z nejrůznějších oborů. Možností v online světě je dnes celá řada, takže šikovné lidi limitovat rozhodně nebudeme. Zbytek je na domluvě. Kávovar a pingpongový stůl je samozřejmostí. :)

Ozvi se!

Čekáme Tvou zprávu, do které nezapomeň přibalit životopis, ukázky svých webových realizací a hlavně pár slov o tom, čemu by ses chtěl (chtěla) věnovat a proč u nás chceš pracovat. Následně čekej, že Tě požádáme o zpracování jednoduchého úkolu, na kterém si ověříme pár věcí. A pak už můžeš rovnou začít!

Těšíme se.
PUXdesign team

Kontaktní osoba:

Kateřina Suchánková
katerina.suchankova (at) puxdesign.cz
+420799996999

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0