Autor Zpráva
Akimi Keita
Profil
Zdravím,

pokud jsi student technického zaměření a myslíš, že by ti prospělo levné doučování, nebo pokud se stále nedokážeš zařadit do pruhu moderních programovacích praktik, popřípadě jsi samouk, který hledá učitele, napiš mi! Nabízím levné a kvalitní individuální doučování a školení programování se zaměřením na weby.

Jelikož vše probírá individuálně, je snadné zaměřit se spolu na jakékoli téma, které tě zajímá, není tedy nutné znovu procházet základy, pokud nechceš. Není také nutné hodinu vést klasicky, ale formou rozsáhlé praxe - nemusíš se bát, že si po kurzu sám nic nenaprogramuješ. Je to právě naopak! Snažím se, aby byl student samostatný a byl schopen napsat vlastní kvalitní program, který ale bude čitelný pro případné další členy v týmu.

A co se naučíš?

Jak jsem řekl, osnova je velmi flexibilní a lze ji přizpůsobit podle tvých požadavků. Nicméně zde je seznam doporučených témat, které spolu na kurzu probereme (počty hodin jsou také pouze orientační, doporučené):

- Úvod do HTML (2 hodiny)
- Značky jazyka HTML5 v praxi (3 hodiny)
- Stylování webu v CSS3 + SASS (3 hodiny)
- Tvorba webových stránek krok za krokem (4-5 hodin)
- Jednoduché efekty v JS (1-2 hodiny)
- Nasazení webu do provozu (1 hodina)
- Úvod do PHP (1 hodina)
- Základy programování (3 hodiny)
- Databáze (3 hodiny)
- Objektově orientované programování (3 hodiny)
- Redakční systém v MVC (5 hodin)
- Framework Nette (5 hodin)

Školení PHP ve firmách často stojí klidně i desetitisíce. Za stejnou (ne-li vyšší) kvalitu můžeš zaplatit už od 1200 Kč. Pokud jsem tě tímto příspěvkem zaujal, napiš mi soukromou zprávu na ITnetworku, email na adrese akki.seat@gmail.com, nebo se můžeme domluvit telefonicky na čísle +420 777 840 895.


Profil na ITnetwork: www.itnetwork.cz/portfolio/5344
Skype: Inoue Yūki

Těším se na tebe. :)
T-fon
Profil
Ahoj, před nějakou dobou jsem odepsal na tento inzerát. Vzhledem k tomu, že je na ITN veden jako redaktor a k množství příspěvků jsem neměl pochybnosti a poslal jsem peníze předem. Dvě lekce jsem opravdu dostal, pak však přestal komunikovat (od 21.7.). Chtěl jsem se hlavně zeptat, jestli tu třeba není někdo, kdo s ním má podobnou zkušenost a případně varovat ostatní.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0