Autor Zpráva
LExtR
Profil
Zdravím,
jak je v názvu zmíněno, hledám programátory a grafiky pro aktivní tvorbu webových stránek. Občas se v mém okolí najde někdo kdo potřebuje webovou stránku pro svou firmu či projekt. Napadl mě způsob jak vlastně zjednodušit tuto práci programátorům, grafikům a samotným zákazníkům kteří webovou stránku potřebují. V mém případě to chodilo tak že s novou zakázkou jsem psal webovou stránku od základu a samotného začátku což trvalo vždy celkem dlouhou dobu oproti tomu jak by to mohlo být jinak. Řekl jsem si, že kdybych si vytvořil základní funkce webové stránky které využívá a požaduje většina zákazníků ušetřil bych tím trochu času. Jenže tento způsob tvorby webových stránek je stále zdlouhavý pro mě jako "nezkušeného programátora". Z mých zkušeností zákazníci většinou chtějí webovou stránku, zaplatit za ni a jdou si dále po svých. Tento způsob není až tak finančně náročný a ani složitý ale co když je po nějakém čase zákazník nespokojený a vidí spoustu věcí které by potřeboval přidat či upravit na své webové stránce.

Vidím tedy jako dobrý nápad založit službu která webové stránky nebude jen vytvářet ale i spravovat a navrhovat vylepšení a to aktivně. V podstatě podobný způsob jako v bance. Dostanete vlastního bankéře a když potřebujete změnit jakoukoli službu či údaj domluvíte si schůzku a jednáte.

Myslím že jsem zde zmínil veškeré potřebné informace pro to aby každý sám za sebe mohl posoudit zda by měl či neměl zájem takovouto službu tvořit, podílet se na ni a třeba ji i využívat.

Vítám jakýkoliv názor, návrh či kritiku.

Mail: lux.mentis13@gmail.com
Tel: +420 777 078 798

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0