Autor Zpráva
Michal A.
Profil *
Dávám dohromady tým na vývoj globálního software-as-a-service produktu a na dlouhodobou spolupráci hledám člověka se zkušenostmi, který by si vzal na starosti backend, návrh architektury a orchestraci. Preferovaný jazyk je Ruby nebo Python.

Koho hledám?
Dobrá komunikace – budeme spolupracovat externě, proto je důležité, abys uměl dobře komunikovat a vyjadřovat svoje myšlenky psanou formou. Nejčastěji se potkáme v Trellu nebo Basecampu.

Spolehlivost – vznikající tým bude malý, proto je pro nás důležité vědět, že se jeden na druhého můžeme spolehnout. Pokud někdo něco řekne, bereme, že to platí. Jestli máš permanentní problém s odevzdáváním na čas, raději se neozývej. Samozřejmě, že občas se něco nestihne dodat dle plánu, ale pak je to předcházející bod a pokud o tom budeme vědět, nebude to problém.

Přátelskost – chci, aby všechny práce bavila jako mě a dělali spolu s námi na ní lidi, kteří si "sednou" - rozhodně bys měl být přátelský člověk s pozitivním mindsetem, někdo, kdo namísto problémů vidí výzvy, do kterých se může zakousnout.

Organizovanost a proaktivita – rozhodně nečekej, že tě někdo bude vodit za ruku nebo ti říkat, co máš dělat. Již máš něco za sebou, takže pokud bude třeba něco kolem backendu, řešit, bude jen na tobě, jak si s tím poradíš a s čím přijdeš.

Sebemotivace – chceš dělat práci, která má smysl, něco, co pomůže milionům lidí po celém světě. Neustále na sobě chceš pracovat, zlepšovat se v tom, co umíš a učit se nové věci.

Co nabízím?
Flexibilní pracovní doba - pracuj, kdy se ti chce. Je jedno, jestli to bude ráno, večer nebo v noci. Nikdo tě nebude kontrolovat, jen je důležité, aby tam byl alespoň minimální překryv s ostatními členy týmu.

Práce na dálku - je mi jedno, jestli budeš pracovat v trenkách z Horní Dolní nebo z Portugalska. Není potřeba se vídat osobně, máme 21. století a věřím, že většina věcí se dá vyřešit online.

Chytří lidi okolo - jelikož jsme na začátku, snažím se mít v týmu ty nejchytřejší lidi a profíky ve svých oborech.

Dlouhodobá spolupráce za dobré peníze - nenabízím jednorázový přivýdělek ani brigádu, ale dlouhodobou spolupráci, která bude po vyzkoušení v první fázi trvat půl roku. Za tu dobu bychom produkt měli uvést na trh a začít vydělávat.

Zaujalo tě to? Napiš!
Pokud tě inzerát zaujal, napiš mi něco o sobě na e-mail m@acler.cz. Budu rád, když mi odpovíš i na následující otázky:
– V čem programuješ a jaké jazyky ovládáš?
– Jaké jiné technologie používáš?
– V čem se cítíš nejsilnější?
– Na čem jsi pracoval?
– Na jaký projekt jsi nejvíce pyšný a proč?
– V čem vidíš své slabiny a mezery?
– V jakých oblastech by ses do budoucna rád rozvíjel?
– Jaký typ úvazku by ti vyhovoval nejvíce - full time/part time/jiný?
– Kolik by jsi chtěl peněz?

Uvítám cokoliv dalšího připojíš navíc (odkaz na GitHub, Twitter, referenci kolegů,...). Těším se na spolupráci!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0