Autor Zpráva
Farmářka
Profil
Dobrý den, vím že toto fórum je o tvorbě webových stránek, ale všechno souvisí se vším a toto fórum znám a mám ho ráda, snad mě nesmažete. Pokud doporučíte jiný prostor pro tuto poptávku, budu ráda.

Ráda bych našla administrátora e-shopu, který má znalosti a hledá praktickou možnost jak je využít nebo kodéra, který je schopen učit se "za pochodu" a chce si rozšířit obzory. Vhodné pro začátečníky nebo už zkušené, kteří by rádi občas opustili běžnou rutinu a vyzkoušeli jinou formu spolupráce.

Rozsah práce
Jedná se o již nakódovaný, funkční e-shop s krmivy a chovatelskými potřebami. Potřebujeme:
- zadat zboží do systému, vyplnit veškeré parametry jednotlivých položek,
- technicky zrealizovat systém na aktualizaci položek, které nabízí dodavatel, a jejich ceny (nutná znalost Excelu)

Odměna
Nejedná se o klasický model dodáš-zaplatíme, ale ani nechci "hodně muziky za málo peněz". Prostě si žiju svůj život a hledám jiné možnosti spolupráce. Prosím čtěte dál.
Nabízím výměnu vašich služeb za naše faremní výrobky či služby. Jsme certifikovaná ekofarma z východních Čech, můžeme nabídnout vejce, drůbež, kůzlečí maso, kozí mlěko, sýry a jiné mléčné výrobky, brzy také z kravského mléka, vše v biokvalitě. Dále vás zveme k vyjížďce na koni (vhodné i pro naprosto nezkušené, pro děti máme poníka), k pobytu mezi zvířátky doplněnému posezením u krbu nebo u pečínky z našeho prasete...nebojte se říct si co vám v životě chybí, pokud je něco co pro vás můžeme udělat, uděláme to rádi. Farma je kousek od HK či Pardubic.

Pracovní doba
Podle vašich možností, můžeme se domluvit třeba na schůzce / telefonním hovoru jednou za týden, kde probereme co bylo provedeno a jaký je další krok. Samozřejmostí je spojení vašeho jména s výsledným produktem, což ocení zejména začátečníci, kteří si chtějí vybudovat portfolio a být vidět.

Nikoho do ničeho nenutím, jestli vás nabídka zaujala, ozvěte se ! S pozdravem Pavla Bosáková, pavla.bosakova@gmail.com.
Aktuální 2 měsíce, poté nabídku buď obnovím nebo ne. Budu se těšit !

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0