Autor Zpráva
ondracek23
Profil
Zdravím všechny,
Začal jsem pracovat na projektu hry v rámci webového prohlížeče, pomocí (PHP, HTML, CSS, jQuery, mysql).
začíná se mi celkem dařit. jednalo by se o něco jako styl "(Taková ta textovka z prostředí gladiatorů - Nelze odeslat název hry snad si to každý vygooglí)" (Inventář, předměty,...).
Největší problém je sestavit postavu prozatím jsem využil kenney.nl/assets/modular-characters
Ale vypadá to tak trochu jak omalovánky :D , představoval bych si něco trochu více realističtějšího.

Moje představa pomoci spočívá v realizaci modulovatelné postavy + (zatím) cca 8 setů vybavení (helma, brnení,kalhoty,obuv) + zbraně
V případě spokojenosti další grafické práce (logo, + spousta dalších prvků)

Problém je v tom že se jedná o soukromý projekt a momentálně pro to nemám oddělány žádné finanční prostředky.Možná jsem příliš naivní ale jen se chci zeptat jestli je reálná představa mezi vámi najít někoho kdo by byl ochotný se na projektu podílet dobrovolně bez nároku na mzdu popřípadě za nějakou drobnou odměnu (Po domluvě + podle úspěšnosti projektu).

Pro více informací mě prosím kontaktujte na e-mail: ondracek2lukas@gmail.com
Děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0