Autor Zpráva
vzduch
Profil
Poptáváme modernizaci loga pro naší firmu. Logo chceme vytvořit univerzálně v našich firemních barvách (modrá, zelená) a současně, aby bylo možné tisknout v černobílém provedení. Další požadavek je varianta pro loga pro použití v animacích a videích, kde se počítá s tím, že v logu bude pohyblivá část rotující vrtulky ventilátoru. Bližší info. emailem. Logo, které vybereme bude dle dohody oficiálně zaplaceno. kontaktujte mě na email a domluvíme se.

M
juriad_
Profil *
Prosím, doplň do inzerátu kontakt na sebe.
vzduch
Profil
juriad: email je v profilu vzduchotechnik1@gmail.com
vzduch
Profil
OK, tož nikdo se neozval, tak trochu zjednodušíme úkol.

Nyní jde opravdu jen o to aby se staré logo předělalo do vektorové grafiky. Popis lehkých změn máme přesně vymyšlený. Takže jestli někdo má chvilku času, z naší strany by to bylo velice rychlé a férové jednání. Anim logo ani nic složitého už nebudeme požadovat. Jestli se nikdo neozve do dvou dnů, bude tato poptávka již řešena jinak. Časově na to celkem spěcháme.


poradí mi někdo kde bych měl vlastně výrobu loga poptat, aby to bylo pokud možno co nejrychleji a nejprofesionálněji hotové?
Kcko
Profil
vzduch:
logotournament.com a připrav si peníze dopředu (rozuměno tak, že zaplatíš a pak si budeš vybírat z grafických návrhů. Z kolika to záleží jak moc dobře požadavky popíšeš a samozřejmě kolik zaplatíš ...)

PS. Ani se nedivím, dle první poptávky, že se Ti nikdo neozval. Je strašně lákavá představa se drbat s logem , pak Ti jej zaslat a modlit se, aby sis ho vybral mezi ostatními ... Takto se to nedělá, vždy se platí aspoň skicovné ...
vzduch
Profil
Kcko:
Díky za typ. Prosím moderátora o smazání tohoto vlákna, nebo alespoň mojí emailové adresy z první odpovědi. Poptávka už je zadána k řešení a toto vlákno je tedy připraveno k vymazání.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0