Autor Zpráva
Michal Brůžek
Profil

Nabízíme vám tým důkladně proškolených textařů a redaktorů, kteří jsou schopni napsat jakékoliv texty pro vaše webové stránky, ať už se jedná o prodejní texty, popisky, nebo odborné články.

Co vše píšeme?
- jednoduché texty na webové stránky
- prodejní texty
- PR články a tiskové zprávy
- popisky produktů
- odborné články do magazínů
- slogany a motta
- newslettery a reklamní e-maily
- cizojazyčné texty
a mnoho dalšího!

Proč si vybrat naše textaře?
1) Naše texty podléhají důkladné výstupní kvalitativní a jazykové kontrole.
2) Komunikujeme po e-mailu a telefonu v řádu desítek minut.
3) Textaři jsou rozděleni podle své odbornosti, zkušeností a doby, za kterou jsou schopni dodat text.
4 ) Jsme schopni napsat jednoduché texty i zpracovat složitá odborná témata.
5) Na jedné zakázce se může podílet více textařů najednou.
6) Textaři mohou spolupracovat i s překladateli, a vycházet tak z cizojazyčných zdrojů.

Více informací o našich textařských službách najdete zde.

Hodnocení našich klientů:

“Služby iParťáka som objavil náhodou po viacerých zlých skúsenostiach s copywritermi, preto som bol na začiatku veľmi skeptický. Cenu služieb mali ale veľmi prívetivú, tak som sa rozhodol, že ich vyskúšam. Už pri dodaní prvého textu ale kvalita predčila všetky moje očakávania. Konečne copywriting za slušnú cenu. Teraz využívam služby iParťáka na preklady a copywriting takmer pre všetky moje projekty, ktoré mi iba minulý rok vyniesli viac ako 150 000 Kč.”
Peter Chodelka - internetový podnikatel

“S firmou iParťák mám mnoho zkušeností, od psaní textů přes korektury až po tvorbu webů, a musím říci, že je u nás v Česku opravdu málo firem, které dodávají své výstupy včas a v takové kvalitě. Vždy mě příjemně překvapí rychlost dodání, která nemá vliv na kvalitu výstupu. Dokonce, i když se ozvu pozdě večer, v noci nebo brzy ráno, tak ihned jednají. Takový osobní přístup se jen tak nevidí. Určitě mohu jedině doporučit.”
Jan Kvasnička - UX designer

“Doporučení za vzornou spolupráci dávám jen výjimečně. iParťák si ho ale bez debat zaslouží. Spolehlivost sama, příjemná spolupráce, krátké termíny a výsledek podle mých představ. Objednané texty naprosto odpovídaly své ceně, mnohdy ji svou kvalitou i převyšovaly. Zkrátka přesně taková firma, se kterou chcete spolupracovat dlouhodobě.”
Martin Tomčík - copywriter a SEO konzultant

“Služby firmy iParťák jsou na české poměry naprosto unikátní a moc rád je využívám. Poskytují výborný servis, s klientem rychle komunikují a plní všechna jeho přání. Navíc se nebojí zapojit vlastní iniciativu a kreativitu, které si při spolupráci velice cením. V případě, že potřebujete překlad, copywriting, kodérské či grafické práce v poměru cena/kvalita, nenaleznete v Česku lepší firmu.”
František Szabó - affiblog.cz

Více referencí můžete vidět zde.

Jak nás kontaktovat?
E-mail: objednavka@ipartak.cz
Tel: +420 605 272 583
Těšíme se na spolupráci!

www.ipartak.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0