Autor Zpráva
Marketa22
Profil
Nabízím férové služby v oblasti optimalizace pro vyhledávače. Nezávazná "online konzultace" zdarma. Žádné poplatky předem. Pravidelné zprávy a reporty (vždy víte, za co budete platit). Normální ceny. Faktura od neplátce DPH.

- "příprava podkladů" - cíle, cílová skupina, klíčová slova, konkurence atd.
- optimalizace on-page faktorů - od "zresponzivnění" designu, přes texty až po nastavení strukturovaných dat
- budování zpětných odkazů
- sociální linkbuilding
- obsahový marketing
- poradenství

Vhodné pro "freelancery", malé až střední firmy, které chtějí postupně růst. Nutnost dlouhodobé spolupráce (alespoň 3 měsíce) - bohužel nejsem kouzelní :)

V případě zájmu pište na email chciseo@email.cz.
Tomášeek
Profil
Marketa22:
Mohu tě veřejně požádat (v rámci možnosti odborného širšího pohledu a případného doporučení laikům) o nějaké reference, zejména pak pro budování zpětných odkazů a linkbuilding?

Pokud reference uveřejňovat nechceš, požádej moderaci o smazání tohoto příspěvku, nebudu s tím mít problém. V opačném případě moderaci prosím o ponechání tohoto postu.

Děkuji.

PS. rovnou můžeš upřesnit normální ceny - mnoha lidem ušetříš čas ať už přemýšlením, nebo psaním nabídky spolupráce, pokud se budou vaše představy normální ceny rozcházet.
Marketa22
Profil
Tomášeek:
Pokud chceš, můžeš mi napsat adresu nějakého svého projektu. Společně ho rozebereme a uvidíš sám, jak to u mě chodí. (Pokud chceš ale jen "trollovat" nebo zjistit, jak to dělá konkurence, prosím nepiš - ušetříš mi čas).

Normální ceny = ne nadnesené (konkrétní cenu ti neřeknu, protože záleží na konkrétní činnosti, ale moje hodinovka je 150-200 Kč) - s tou "normální" cenou jsem to nenapsala dobře, omlouvám se.

Jak to u mě chodí? (Tak nějak ve stručnosti)
1. Pošlete mi zprávu s informacemi o svém projektu (může být teprve v přípravě nebo třeba jen "v hlavě") - čím více informací, tím lépe (doplňující informace "vykomunikuji")
2. Já si "obhlédnu terén", připravím nějaké podklady
3. Projekt nezávazně probereme (ideálně po Skype)
4. Navrhnu nějaké konkrétní činnosti, jak projekt posunout
5. Pokud se vám návrhy budou zamlouvat, můžeme je převést do praxe (samozřejmě předem stanovíme cenu apod.)
6. Po provedení dané činnosti, pošlu "informace k ověření" a fakturu na předem dohodnutou částku
Tomášeek
Profil
Marketa22:
Děkuji za odpověď. Zájem nemám, ani netrolluji, ani svůj úmysl neschovávám a jasně jsem ho uvedl. O oboru toho vím dost, ale profesně se v něm nepohybuji, za konkurenci tě tedy nepovažuji. Virtuálním procházením i třeba reálného projektu čas skutečně tratit nechci, na to je mi moc cenný.

Cenu jsi upřesnila, nicméně na to podstatné jsi nezodpověděla. Vyhýbavou odpověď na jasnou otázku s předem deklarovaným účelem nechť si případní zájemci proberou dle svého uvážení.

Děkuji též moderaci, že doplňující technický dotaz ponechala k zodpovězení a věřím, že tu včetně reakce na něj i nadále zůstane.
Marketa22
Profil
Já ti děkuji za reakci. Pokud se v oboru pohybuješ, tak určitě víš, o čem píšeš. Vím, že si chtěl reference, ale to není tak snadné (nejde o nějaký odkazový profil, ale o výsledky - zvýšení návštěvnosti, leadů, objednávek ...). Rozdíl bude možná také v cílové skupině - já se zaměřuji na drobné živnostníky a menší firmy, které se v oboru obvykle nepohybují a pojmy jako SEO, linkbuilding, content management atd. jim nic neříkají - proto to s nimi nejdříve proberu a vysvětlím (myslím, že je to mnohem lepší, než nějaké reference, které jim ve finále stejně nic neřeknou). Ale to je každého věc, někdo to má rád takové, jiný makové.

Ať se ti daří :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0