Autor Zpráva
David Baudyš
Profil
Nabízím komplexní programátorské služby pro e-shop systém PrestaShop

Nabízím komplexní práce na PrestaShopu.
Práce nabízím pro všechny verze PrestaShopu, tzn od 0.9 až do 1.6 (včetně poslední verze 1.7.x).

Služby:
- Tvorba celých e-shopů na platformě PrestaShopu tzv. na klíč
- Zrychlení chodu Vašeho obchodu - optimalizace Presty pro rychlejší načítání (doložím časy před a po úpravách)
- Řešení velkých e-shopů, provozujeme běžně desítky tisíc produktů na jeden e-shop
- Individuální programování a úpravy struktur Presty
- Komplexní správa již vytvořených e-shopů
- Kódování šablon z PSD + stylování webů
- Napojování dodavatelských feedů (importy - XML)
- Hostování Prestashopu u nás na speciálně vyladěném serveru s SSD serverovými disky pro maximální výkon Prestashopu (zajištěna rychlost, možnost velkého množství produktů, spolehlivost).
Tyto parametry Vám klasický sdílený webhosting nikdy nenabídne.
Individuální řešení přesně na míru pro Váš e-shop.
Prostředí našeho serveru je odladěno speciálně a primárně právě pro PrestaShop.
Server je umístěn ve výkonném datacentru. Zálohování probíhá 1x denně bezpečně mimo datacentrum.
Obnova záloh je zdarma.

Reference: (stejná šablona dle přání zákazníka)

Děti v bavlnce .cz
CoolZazitky.cz
TrefaSport.cz
NetObchodak.cz
YesModa.cz
YesHodinky.cz
YesParfemy.cz
YesElektro.cz

Svěřte se do rukou odborníkovi se specializací na PrestaShop.
Jiným systémům se již nevěnuji, veškerý svůj čas věnuji pouze PrestaShopu.
Aktuálně komplexně administruji 8 e-shopů, všechny obsahují desítky tisíc produktů, nejrobustnější má dnes již
přes 230 tisíc produktů
(bez variant).

Přehled o počtu produktů výše uvedených e-shopů: netobchodak.cz/stavShopu.php

V případě zájmu mě kontaktujte na níže uvedeném e-mailu.

David Baudyš
www.BaudySoft.cz

email: prestashop(zavinac)baudysoft.cz
pcmanik
Profil
Tých 8 eshopov je vyššie spomenutých? Nedá mi nereagovať ale všetky su rovnaké (rovnaký majiteľ a design) len majú iné logo.

Máte teda aj iné relevantné referencie? Alebo ste vytvorili (niekde stiahli) jednu šablónu ktorú ste 8 krát nasadili s iným logom a už sa prezentujete ako odborník?

O tých parametroch ktoré iný hosting neposkytne máte aj nejaké relevantné dáta? Alebo je to len blábol ako nalákať zákazníkov?

A tie čísla o počte produktov máte tiež vymyslené nie? Lebo 200 000 produktov to mi príde ako riadne prestrelené číslo :) teda ak za samotný produkt nepočítate každú variáciu produktu.

A dokonca od napísania príspevku po návštevu vašeho webu ste počet produktov v jednom eshope zvýšili už na 230 000...
David Baudyš
Profil
Zdravím Vás,
ano, mají stejnou resp. podobnou šablonu. Ušetřeno pár % práce a zákazník to tak výslovně vyžadoval.
Pokud žijete v domnění, že vybudovat eshop s desítkami tisíc produktů je HLAVNĚ O POUŽÍTÉ ŠABLONĚ, pak jste s prominutím vedle jak ta jedle. ;-)

Mám relevantní data, pokud budete mít eshop, který se načítá např. 7s / stránka (bežný problém PrestaShopu s mnoha produkty), dokážu Vám to výrazně stáhnout a to Vám doložím "před i po" konrétními daty. Nebo chcete, abych Vám tu krok po kroku napsal seznam úprav a nastavení a ideálně zdarma? :D

Čísla o počtu produktů vymyšlené rozhodně nemám, to je nějaký váš "rejp", obviňujete mne zde z nějakých lží, typuji, že se asi doma hodně nudíte.
Zde je přehled, který to snad dokazuje: netobchodak.cz/stavShopu.php
Nebo chcete abych vám rovnou zaslal přístupy do databáze? :D

Ano už je to přes 230 000 produktů (skutečný počet produktů, nikoli variant), promiňte mi nepřesnost, upravím to v původním příspěvku a děkuji za upozornění.

Můžu se zeptat, proč mi tady (promiňte že ve Vašem případě použiji hrubější slovník) "zaplácáváte" :) nabídku služeb ? Pokud máte dotazy, samozřejmě Vám rád odpovím, kontakt v inzerátu uveden je.

Patrně jste nečetl upozornění od admina viz:

"Zaujal-li vás inzerát, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse. I pokud vás na inzerátu něco zarazilo, pobavilo či rozčílilo, není žádoucí to sem psát. Běda vám, jestli to bude blábol."
pcmanik
Profil
David Baudyš:
Pokud žijete v domnění, že vybudovat eshop s desítkami tisíc produktů je HLAVNĚ O POUŽÍTÉ ŠABLONĚ, pak jste s prominutím vedle jak ta jedle. ;-)
Ja som sa pýtal na vaše iné referencie, lebo tých 8 čo ste sem dali sú v podstate ako 1, nakoľko aj sám priznávate že kód je rovnaký a len ste zmenili logo. Na toto ste mi neodpovedali. A preto by som rád vedel či ako odborník na Prestu máte aj inú referenciu, lebo prezentovať sa 8 krát tou istou robotou je podozrivé.

Mám relevantní data, pokud budete mít eshop, který se načítá např. 7s / stránka (bežný problém PrestaShopu s mnoha produkty), dokážu Vám to výrazně stáhnout a to Vám doložím "před i po" konrétními daty.
Tvrdíte že vlastným hostingom dokážete výrazne stiahnuť čas načítania stránky zo 7s? S akým hostingom ste to porovnávali? Rád by som videl čas pred a po a s akým hostingom to bolo. Nebavíme sa teraz o optimalizáciách kódu, modulov a podobne. o tom ani nebola reč. Citujem na čo som reagoval: Hostování Prestashopu u nás na speciálně vyladěném serveru s SSD serverovými disky pro maximální výkon Prestashopu (zajištěna rychlost, možnost velkého množství produktů, spolehlivost). Štandartne totiž hostingy už mávajú SSD disky a taktiež v prípade potreby aj dedikované servery, kde máte celý výkon len pre seba.

Čísla o počtu produktů vymyšlené rozhodně nemám, to je nějaký váš "rejp", obviňujete mne zde z nějakých lží, typuji, že se asi doma hodně nudíte.
Za toto sa ospravedlňujem, keď som zistil ako vyššie spomenuté eshopy fungujú - reálne žiadne produkty nemajú, len slúžia ako katalóg pre iné eshopy. Potom máte pravdu tých 200 000 sa dá nazbierať. Ja som to bral z normálneho hľadiska kde ako bežný obchodník ktorý má svoj sklad sa k takému číslu nedostane :)

Můžu se zeptat, proč mi tady (promiňte že ve Vašem případě použiji hrubější slovník) "zaplácáváte" :) nabídku služeb ? Pokud máte dotazy, samozřejmě Vám rád odpovím, kontakt v inzerátu uveden je.
Na inzerát som reagoval z jednoduchého dôvodu a to, že mi príde podozrivý a rád by som aj v záujme potencionálnych zákaznikov vedel viac informácií. Ak máte pocit, že by to tu nemalo byť napíšte 3 krát m za sebou a to privolá moderátora, ktorý sa už na to pozrie.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0