Autor Zpráva
Kalby
Profil
Ahoj,

do vývojového týmu na Praze 9 - kousek od O2 arény a metra Českomoravská hledáme šikovného kodéra, který doplní náš tým 7 backend programátorů. Nejsme cool startup, ale zavedená firma se stabilní pozicí na trhu. Stále si ale udržujeme pohodové prostředí, zajdeme na pivko nebo si zahrajeme v kanceláři pinčes.

Patříme k největším poskytovatelům recepčního a rezervačního systému pro ubytovací zařízení na českém trhu s více než 5000 zákazníky. Mimo to vlastníme portály Hotel.cz, Hotely.cz, Spa.cz, které patří k největším prodejcům ubytování v ČR.

Co bys měl umět?
- HTML 5
- CSS 3 (ideálně v kombinaci s LESSEM nebo SASSEm)
- grafický cit a základy práce s Photoshopem
- základy PHPka (umíš vypsat GETový parametr do stránky - tak super :))

Co nabízíme?
- pohodové prostředí v týmu dalších vynikajících programátorů - možnost rozvinout znalosti v PHPku případně v některém z JS frameworků, které používáme (ExtJS, jQuery)
- žádná byrokracie, žádné obstrukce, volnou pracovní dobu
- 35-50 tis. plat, stravenky (100 Kč), 1x za rok zdarma pobyt v hotelech a lázních, 2x za rok firemní outdoor akce, budget 15 tis. na vzdělávání

Pokud tě nabídka zaujala napiš mi na petr.klas@previo.cz a rovnou pošli ukázku některé práce. Potom můžeme zajít na pivo a probrat vše důležité.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0