Autor Zpráva
Pavel Šrůtek
Profil
Hledám někoho, kdo by mi navrhl řešení, jak předělat stávající, jednoduché webové stránky (bez administrace) na responzivní.

(Prosím, nemám zájem o nabídky na vytvoření nového webu. Stránky velice dobře fungují ve vyhledávačích, živí mě a nemůžu riskovat větší změny.)

Stránky zde neuvádím, nakolik je aktuálně ještě postupně dávám trochu do pořádku (jsou už staršího data).

Moje představa:

1. zavoláte (napíšete) mi, sdělím Vám adresu stránek a mojí představu o provedených změnách (jak by se stránky měli chovat na různých zařízeních)
2. posoudíte - pokud se Vám bude zdát můj návrh v pořádku a bude Vás to zajímat, načrtnete mi zhruba Vaše technické řešení a sdělíte cenu
3. posoudím já a pokud budou Vaš podmínky pro mě přijatelné, vytvoříte mi vzorové řešení, které bude fungovat a za které zaplatím
4. celý web si už následně předělám sám
5. uvítal bych možnost alespoň jedné následné konzultace, pokud by něco nefungovalo

Nespěchám na to, stačí v řádu týdnů. Možno i student, fakturace není potřeba.

Pavel Šrůtek
psrutek@upcmail.cz
T: 721 005 020

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0