Autor Zpráva
BezvaDesign.cz
Profil *
Nabízíme tvorbu webových stránek a ostatní grafické služby.

Pro více info nám napište na: info@bezvadesign.cz
Tomášeek
Profil
BezvaDesign.cz:
Nač ten majestátní plurál, když nabízíš sám?
Tomášeek
Profil
BezvaDesign.cz:
Ještě doplním, že se mi nějak nepozdávají reference a mám podezření, že se zde prezentuješ cizím peřím (prosím moderaci o nemazání, chci, aby si potenciální zájemci měli možnost udělat obrázek, případně se tazatel mohl vyjádřit/obhájit).

Momentálně nabízíš v referencích loga, která jsi dle mě netvořil (screenshot z tvého webu: oi63.tinypic.com/21460kw.jpg). Vzhledem ke tvé ceně v řádu malých tisíců si nedovedu představit, že bys zpracovával projekty, které uvádíš, navíc pod elegantni-pradlo.cz je podepsán někdo zcela jiný.

Webové reference: www.bezvadesign.cz/images/web/1.jpg, Nákupní centrum Promenade (www.bezvadesign.cz/images/web/2.jpg) a www.bezvadesign.cz/images/web/3.jpg také s 99% pravděpodobností nebudou tvé práce. První a třetí vypadají jako nějaké zahraniční služby, prostřední e-shop opět s tím, co uvádíš v ceníku a jak se prezentuješ, bys schopen udělat nebyl.

Takže, jak to je?

PS: ještě doplním odkaz na obrázky referencí, které jsou momentálně na webu:
oi68.tinypic.com/33lczyu.jpg
oi67.tinypic.com/4ibfax.jpg
oi65.tinypic.com/iw0y6g.jpg
ProbablyYes
Profil
Tomášeek:
Nikde nevidím zmínku o tom, že by šlo o reference. Jak to chápu, jedná se o ukázky - nikde se však nepíše nic o tom, že by šlo o ukázky BezvaDesign.cz práce. Jde jen o záležitost definice.
Tomášeek
Profil
ProbablyYes:
Jasně, nabízím tvorbu webů a dám tam náhledy projektů, které jsem nedělal? Že jde o reference, nemusí být zřejmé jen z toho, že tam svítí velký nápis "Reference" - naopak, pokud někdo tuto službu nabízí (tvorba webu, grafiky, loga), je zcela na místě se domnívat, že ukázané projekty jsou jeho.

Nedovedu si představit, proč jinak, než zaujmout zákazníka, by tam ty projekty byly uvedeny. Nic jako "web vypadá takto", "eshop je to, kde se dá nakupovat, např. jako example.com" není nutné, všichni vědí, co je web, co je e-shop, jak vypadá vizitka.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0