Autor Zpráva
11Adam11
Profil
Hledám někoho, kdo by mi občas vypomohl s HTML, případně s PHP, JavaScriptem a výhledově možná i s nějakou databází, ale to teď není úplně priorita.
Tvořím a prodávám kurzy, které se netýkají webu (Word, Excel...), ale potřebuji pro ně např. nějakou webovou prezentaci nebo landing page, google analytics, odpovědní nebo objednávkové formuláře, nějaké video v modálu apod. Nic složitého, teď si vystačím s nějakými šablonami, HTML a obsah si většinou pořeším, ale někdy narazím na nějaký problém, který by člověk znalý vyřešil za pár minut, ale já to řeším dvě hodiny, než na to přijdu. Takže hledám někoho, na koho bych se mohl flexibilně obrátit a on by to, ve chvíli, kdy může, za pár minut vyřešil, případně bych mu mohl přenechat celé zadání.

Ještě konkrétněji, jakou formu takové zadání může mít:
Příklad 1: Jakmile někdo objedná kurz, tak ať mu automaticky odejde tenhle email s touhle přílohou (příp. do databáze se zapíše tohle) a mně ať do mailu přijde tohle a tohle.
Příklad 2: Když někdo přijde na blog, ať je vyzván k registraci do newsletteru přes MailChimp.
Příklad 3: Zobrazovat emailové adresy na webu tak, aby nebyly dostupné pro spamové roboty.

Odměna: Faktura nebo DPP, cenu si řekněte.
Kontakt: Adam Ruml, adam@adamruml.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0