Autor Zpráva
yase
Profil
Kvůli dnešnímu fatálnímu výpadku cashflow (zákazníci na Velikonoce zcela evidentně ignorují závazky) nabízím optimalizační balíčky pro Vaše stránky / projekt za polovinu.

Jedná se komplexní povolenou optimalizaci webu, zvýšení rychlosti, zlepšení hodnocení u vyhledávačů, zvýšení pozic a konverzí. Garantováno s možností vrácení peněz. Vše je na základě 20 let zkušeností, žádné blackhat techniky. Vše je měřitelné, rychlost pomocí nástrojů Google, pozice zajistím denní sledování, zbytek je na Vašem Google Analytics.

Bližší info, ověřené reference, případové studie pošlu obratem na Váš e-mail. V současném portfoliu mám přes 200 zákazníků.

Platí pro ty, kteří mohou (oproti faktuře, případně smlouvě) poslat finance ještě dnes a mají účty u mBank, FIO, AirBank, ČS, Equabank, případně jsou ochotní využít Western Union (na každé poště) dnes do 17:00.

Ceny balíčků začínají na 2500 - 25 000, garance technologického zázemí pod dobu 1 roku (využíváme např. datacentra Google)

Prosím kontakt na e-mail - optimalizace@securemail.ml - z praktických důvodů nemohu zveřejnit přímý e-mail na agenturu zde na fóru, ale Vám se už ozvu přímo jménem firmy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0