Autor Zpráva
pux s. r. o.
Profil
V případě zájmu se ozvi na email: katerina.suchankova@puxdesign.cz

Do našeho PUXdesign týmu hledáme zodpovědného frontend web developera, klidně i juniora, se kterým budeme společně vytvářet ještě vymakanější a hravější weby. Z Brna děláme svět lepším díky svým webům pro DHL, Konicu Minoltu, Sazku, Pneuboss či Starobrno. Pojď ho měnit s námi!
Používáme Kentico CMS, ale jeho znalost není nutná, rádi Tě zaškolíme. Tvojí hlavní úlohou by bylo kódování šablon z dodaných PSD podkladů, jejich nasazení na Kentico a rozhýbání celého webu tak, aby pěkně a svižně běhal. Nasazení občas obnáší i drobné zásahy do backendu (C#, .NET) případně databáze (SQL), proto by se také hodilo, kdybys měl základní povědomí i o těchto (nebo podobných) technologiích. Nutné to ale není.

Když to shrneme…
… tak je podstatné, aby sis tykal s HTML, CSS (Používáme SASS preprocesor) a JavaScriptem (jQuery je výhodou), výhodou jsou základy nějakého objektově orientovaného jazyka a SQL.
Nejdůležitější ze všeho však je, že Tě baví weby, chceš pracovat a zlepšovat se. Vlastní technologie se dají dostudovat a věříme, že náš tým Tě dokáže naučit spoustu nového.

A co nabízíme my?
Nebudeme Tě v kanceláři držet od 8.00 do 16.30. Pokud studuješ, rádi se s Tebou domluvíme na individuální pracovní době, která je přizpůsobena Tvému rozvrhu. Nabízíme Ti úvazek „na míru“ (20h týdně, 25h týdně, 30h týdně…).
Učíme se od sebe navzájem, naši zkušenější kolegové Ti mohou předat znalosti, které jen tak na nějakém školení nezískáš.
Každý z týmu je slyšet. Pokud budeš mít super nápad na to, jak zlepšit naši práci, neváhej se ozvat.
Máme super kafe! To si můžeš vypít při práci nebo v klidu v naší odpočinkové místnosti, kde společně klábosíme rozvalení v sedacích pytlech. :-)
Kromě toho, že se pracovně scházíme v naší kanceláři kousek od centra Brna, tak také rádi nenuceně posilujeme týmového ducha i tím, že zajdeme na společné pivo, zahrát si squash a nevyhýbáme se ani divadlu. Nechybí u nás pingpongový stůl a standardem už jsou společné poker nights. Každé úterý pak pořádáme velkolepou snídani. :-)
Jako důkaz, že to děláme správně je pro nás skutečnost, že všichni web developeři, kteří k nám nastoupili, rádi zůstávají! Za 5 let od nás neutekl ani jeden :-). A to platí i pro grafiky, projektové manažery…
Rádi Tě u nás provedeme osobně. Stačí poslat zprávu, do které prosím přibal svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn. Pokud se rovnou budeš chtít pochlubit ukázkami svého kódu, budeme rádi.

Těšíme se.
PUXdesign tým

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0