Autor Zpráva
Radek Hampl
Profil
Do týmu ostřílených copywriterů hledáme dalšího spojence, kterého baví psaní a miluje vše kolem počítačů a gamingu. Proč? Chceme mít nejlepší články v oboru, které jsou informačně přínosné, a zákazníci se k nám díky nim budou vracet.
Hledáme někoho, kdo si poradí s různými typy textů – od klasického článku, přes recenzi, až po rozhovor. Ten někdo musí vědět, že copywriting je především o funkčnosti a relevanci informací.

Náš vysněný člověk
Je to někdo, kdo dokáže otestovat grafiku a benchmark pro něj není sprosté slovo. Někdo, kdo ví mezi prvními, že vyjde nová generace procesorů a těší se na ni víc než na Vánoce. Po večerech hraje hry a místo filmů v televizi sleduje streamy na Twitch. Bude se totiž starat o segment PC/hardware/gaming a věnovat mu péči pomocí textů. Bez lásky a vášně k technice to tedy bude skřípat.
Zároveň je to někdo, kdo ovládá bravurně český jazyk včetně jeho gramatických chuťovek, jeho slovní zásoba překračuje průměr a estetické cítění není rovno nule.
Nehledáme profíka, máme za to, že hlavní je talent a nadšení. I bez sáhodlouhé praxe nás zkus svým copy dostat do kolen. Těšíme se na to!

Pokud tě nabídka zaujala, tak mě neváhej kontaktovat na radek.hampl@alza.cz nebo se přihlaš přes naše kariérní stránky www.alza.cz/kariera//jpo02696-copywriterredaktor-pro-segment-pchardwaregaming

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0