Autor Zpráva
Jan Rippl
Profil
Dobrý den.
Provozuji internetové stránky, postavené na zakoupené HTML šabloně. Do ní je implementován perl script na fotogalerii. Problém je v tom, že pokud Apache 2 zpracovává tento modul (fotogalerie v perlu), již není možné použít žádný další programovací jazyk, vykonávaný na straně serveru (alespoň jsem nepřišel na to jak toho docílit).

Script fotogalerie v perlu má své vlastní stránkování, avšak bych rád implementoval i další funkce, a z tohoto důvodu lze uvažovat o jediné možnosti, a tou je použití JavaScriptu. Prostřednictvím Google jsem nalezl následující, poměrně jednoduchý příklad stránkování na této adrese. Vše funguje jak má, problém nastává v okamžiku, kdy potřebuji, aby tento script předal prohlížeči parametr pro URL, respektive jakoukoliv url.

Tam, kde tento script generuje HTML kód pro jednotlivé položky stránkování se nachází tag "<a>". V okamžiku, kdy do něj vložím href="' + i + '", což je proměnná kterou potřebuji předat v URL, přestane být tento script z části funkční, a po kliknutí na kteroukoliv položku číslování/stránkování, a načtení požadované URL, se celý JavaScript resetuje na výchozí hodnotu, a tudíž je zobrazené stránkování opět od čísla 1 s tím, že přestane fungovat označení aktivní položky číslování. Vysvětlím na příkladu:

Ve výchozí pozici je stránkování na stránce započato od 1 do 10.
Posuvníkem si nalistuji položku 75 a kliknu na ní.
Mnou tento JavaScript správně zobrazí číslo 75 a parametr URL obsahuje stejné číslo což potřebuji (nejakadomena.cz/start/[75]).
Kliknu na číslo 75 a stránka se zobrazí na adrese nejakadomena.cz/start/[75] s předaným parametrem přesně jak potřebuji.
Ovšem v tom okamžiku je zobrazené listování opět 1 až 10, přičemž se nezobrazí aktivní stránka s parametrem 75.

Pokud tento JavaScript nemá v tagu <a> atribut href=, funguje vše přesně dle ukázky. Zkoušel jsem různé možnosti, jak to vyřešit, ale neuspěl jsem.
Rád bych tímto požádal o pomoc Vás s nabídkou nějaké rozumné finanční odměny.

Kontakt na mne:
janrippl (at) gmail.com
Předem děkuji za případný zájem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0