Autor Zpráva
Kory
Profil *
Tenkrát jsem poslal jednomu uživateli zde 500 kč na bankovní účet že mě pomůže vyřešit situaci aby si fórum PHPBB pamatovalo neregistrovaného uživatele. To fungovalo. Ale dnes jsem aktualizoval fórum na novější verzi a přestalo to fungovat. Může prosím dotyčný uživatel napsat na jaký email mi to posílal? Připojím se a zadám to tam znovu. Bohužel už si nepamatuji o jaký email šlo. Když jsem ale poslal 500 kč, tak by mě mohl pomoct znova ne? Stačí napsat adresu emailu na který to poslal.
Tomášeek
Profil
Heh. Slovy klasika "sorry jako", ale bojím se, že máš smůlu.

1. Neuvedl jsi, kdy to asi tak bylo.
2. Jestli to nebylo minulý týden, asi si dotyčný na tebe nebude pamatovat, bude-li se tu vůbec pohybovat.
3. Máš mít zálohy, ze kterých by se to dalo vypreparovat - když už ne pravidelné, tak aspoň před velkou aktualizací.
4. Podle čeho tě má "dotyčný" identifikovat?

Mimochodem, to vlákno jsi pojmenoval jak kus hovězího a kategorii sis na to též vybral suprovou. Palec hore!

No, ale poradím ti. Projdi si témata v kategorii prací a zakázek z doby, kdy jsi ten script poptával. Najdi mezi nimi to tvoje a podívej se, na jaký mail ti to tehdy někdo posílal, tedy jaký mail jsi uvedl. Je to asi jediná cesta, jak se k té informaci dostat. Druhá pak je nabídnout další pětikilo a nechat si to napsat znovu, mezi námi, jsou to drobné, neměl by to být eventuálně problém (aby nedošlo k nedorozumnění, zájem o tvorbu toho scriptu nemám).
Kory
Profil *
Byl to Fisir, ale má nedoručitelný email... Jednalo se o toto Vypršení času formuláře
Poslal mi to za 500 kč na email a fungovalo to.
Tomášeek
Profil
Kory:
Pominu-li teď, jsetli ti to má/musí/měl by posílat znovu (a jestli to v mailu stále má, znovu to psát asi nebude), nový a dost možná aktuální mail se dá dohledat vcelku snadno. Zkus ten.

Napovím, ve zmíněném vláknu uvedl "korporátní" adresu, nikoliv freemailovou. To by pro tebe mělo být vodítko v dalším pátrání po nové e-mailové adrese. Dá se najít asi tak do půlminuty. Uvádět ji zde, ani odkaz, kde ji vidím, nebudu, třeba si dotyčný nepřeje jeden či druhý kontakt uvádět.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0