Autor Zpráva
Sir Tom
Profil
Ahoj,

hledáme Symfony vývojáře, který by se podílel na vývoji aplikace CzechNU (czechnu.com - více o aplikaci na www.czechnu.com/about/). CzechNU je zaběhnutá aplikace pro správu komunikace v komerčních a rezidenčních budovách. Aktuálně máme aplikaci nasazenou na několika budovách a hledáme šikovného vývojáře, který by se nebál naskočit do rozjetého vlaku a aplikace dále rozvíjet dle požavků.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci ve formě jednotlivých smluv o dílo. Hledáme člověka, který má zkušenosti s vývojem Symfony aplikací a tedy ovládá OOP PHP, Doctrine, MySQL a má přesahy do frontendu.
Výhodou je, pokud bys byl z Prahy, kde bychom se čas od času mohli scházet. Spolupráce ovšem bude probíhat externě, čili není nutné nikam pravidelně docházet a můžeš pracovat libovolně z domova.
Další výhodou je zkušenost s verzovacím systémem Git.

Jak jsem již psal dříve, forma spolupráce by byla na základě jednotlivých smluv o dílo. Fungovalo by to tedy tak, že bychom si společně popovídali o rozsahu daného požadavku, ty bys jej odhacem nacenil a určil pracnost a po odsouhlasení by se započala práce na vývoji. Po otestování z naší strany dochází k platbě za vyvinutou část a k diskuzi nad dalším požadavkem.

Hledáme člověka, který umí o problému a o požadavcích přemýšlet a umí programovat tak, aby aplikace byla rozšiřitelná a znovupoužitelná.
Případné nabídky či dotazy pište prosím na tomas.syrovy@czechnu.com.

Díky!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0