| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| robbie Profil |
Ahoj, je tu někdo z Brna nebo jižní moravy, kddo by mi ukázal jak 360 virtuální panorama vložit do Street view, Google maps i s tzv. Hot spotem, který by odkazoval na jiné místo. Děkuji za nabídky. Pište mi prosím sem nebo na michelin333@seznam.cz
|
||
|
Časová prodleva: 7 let
|
|||
0