Autor Zpráva
Jirka Cech
Profil *
Zdravim,

shanim sikovneho mistra CSS pro vytvoreni 2 CSS stylu, nabizim 1000,- za jeden, nepozaduju zadny doklad, zivnostak ci jine hovadiny. V pripade seriozni nabidky s ukazkou Tve prace nabizim 30% zalohu predem.

Je mi blizke pojeti webu jake razil Pixy na www.pixy.cz , jeho dogma a podobne, je mi blizkych spousta jeho nazoru (ne vsak schopnosti) na validitu, XHTML, dogma, pouzitelnost, jednoduchost, 100% gumove roztahovani, ... samozdrejme k tem stylum patri i styly pro tisk a pripadna revize pote, co uvidim vysledek.

Chtel bych tedy pozadat o vytvoreni/pretvoreni 2 jednochuchych CSS stylu na svou stranku, rad bych se obesel bez vetsich modifikaci XHTML, ale ani to by nebyl zasadni problem. (backend statickych stranek je bloxxy) Stranky jsou www.jirkacech.com , prvni styl by mel byt co nejednodussi, blizky (az totozny) tomu co je tam ted, ale bez toho aby se to zahadne rozsypavalo pri prodlouzeni obsahu sloupce navigace, druhy bych nechal na Tobe, ale prevelice se mi libi "brushed metal" z MAC OS X mem iBooku.

Dalsi, treti zakazkou je kustomizace themy a programu Gallery G2, tak aby vzhledem pasoval k vybranym stylum a zaroven splnoval pozadavky na SEO, tak jak je nekdo vyjmenoval v jeho dokumentaci. opet nabizim 1000,- cisteho s eventualni zalohou.

Jirka

P.S. Kontakt pouze mailem na jirka.cech@gmail.com
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0