Autor Zpráva
servisman
Profil *
Hledám někoho, kdo pomůže trochu rozjet http://www.iservis.net . V případě
jakýchkoliv výdělků je finanční odměna samozřejmostí.. nabídky přes mail (informace@iservis.net)
pepek
Profil *
Jak by jsi si to rozjeti predstavoval? Napis co si presne predstavujes..
Mistr
Profil
Jenom poznámka k Tvému nadpisu tohoto tématu (Aktivního člověka s nápady). Nechci Ti brát iluze, ale dostat nápad je kolikrát to nejtěžší na celém projektu. A když už někdo ten nápad má, nemusí s ním zrovna běžet k někomu jinému; zprovozní si ho sám.

Omlouvám se za svou - dalo by se říci - filozofickou vložku.
mgiel
Profil
no, nápad , spis by tomu chtelo dodat takovej ten život, časté aktualizace,propagace,uprgrade a pod :)
servisman
Profil *
Jasně, mám tím namysli hlavně to co napsal třeba mgiel. Nemám na mysli nějaké velké nápady, které si někdo drží pod pokličkou,aby mu to nikdo nesebral, než si to stačí patentovat.. tak to vůbec. Mě se jedná a jakýkoliv nápad pro rozjetí stávající věci. Já si osobně myslím, že to není o tom zprovoznit si něco sám. Protože nic není tak úplně jednoduché jak píšeš. Kdyby každý zprovoznil svůj nápad, existovalo by strašně moc projektů, v jejichž změti by se nedalo ani vyznat a ve výsledku by to bylo spíš k neprospěchu všech. Kolikrát je jedodušší se s někým spojit, než vytvořit něco uplně od nuly s podobnými vyhlídkami a to : nikdy nebude jisté, že zrovna ten tvuj převratný nápad bude opravdu převratný..
A ted k věci.. mě se nejedná o nic jiného, než o někoho, kdo by měl zájem se do toho pustit.. spolupracovat, navrhovat změny, snažit se o prosperitu webu.. tu příležitost samozřejmě může dostat každý, ale dlouhodobější spolupráce by byla navázána s tím, kde by byly výsledky jednoznačně vidět.
Anonymní
Profil *
ja bych do toho šel.Mé icq je 200-455-740 a e:mail:skrba@quick.cz
248
Profil
Bylo-li by něco pro flešaře..., myslím, že případně vhodné oživení není nikdy na škodu:
Mrni na:

kapelka malého města
umělec malého města
technošílenost

Užívejte mrazivého odpoledne. Hm, já asi pujdu na zamrzlou řeku...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0