Autor Zpráva
ReweR
Profil
potřeboal bych udělat diskusi podle předlohy www.minibb.net
Kolik byste za to chtěli?? Peníze pošlu poštou
Martin Kuželka
Profil
Proč nevyužiješ přímo MiniBB?
Gekon
Profil
No, to by mě taky zajímalo, taky jsem o tom přemýšlel, si něco takovýho pořídit... ale nastavování Apache serveru a podobnejch vyfikundací, to neni nic pro mně:))
ReweR
Profil
Gekon: no protože neumím s php
jozob
Profil
ReweR
A prečo je to dôvod na programovanie nového fóra?
Martin Kuželka
Profil
To ani umět nemusíš. Je to i celkem jednoduché na instalaci.
jozob
Profil
ReweR
Ako hovorí Martin Kuželka, nie je nutné poznať PHP. Stačí základná znalosť webových technológií. A keď už, tak si môžeš zaplatiť niekoho, kto Ti to nainštaluje, možno natrafíš aj na niekoho, kto to spraví zadarmo.
ReweR
Profil
No já se snažím poznat php jenže už jsem psal toto:


Začínám dělat s PHP takže to vlastně patří to této sekce a mám jeden problém:
Omylem jsem si všechny PHP soubory nastavil jako .font takže mi to píše že PHP není platný soubor písma. mám W98 a potřeboval bych to odstranit poraďte plosíím
ReweR
Profil
Martin kuželka Když je to tak jednoduché tak mi to můžeš udělat !!!!!!!!! :@
simka00
Profil
ReweR
v total commanderu zmáčkni F4 a je to.. jinak stačí na to kliknout pravým tlačítkem a dát Otevřít v programu > notepad
ReweR
Profil
simka00: no ale ne v w98
Anonymní
Profil *
pri klikaní pravým myšítkem podrž SHIFT.
jozob
Profil
ReweR
Myslíš, že Total Commander na Win98 nebeží?

Ale to je jedno... jednoducho si to stiahneš, prelistuješ manuál, nakopíruješ všetko tam kde to má byť a možno zopár nastavení... (Notepad->Otvoriť) :-)
ReweR
Profil
jozob: ale jo už to mám ale je to složité to celé udělat bylo by pro mě lechčí aby mi to někdo za 100Kč udělal protože to je práce na 100Kč
jozob
Profil
ReweR
"bylo by pro mě lechčí aby mi to někdo za 100Kč udělal"
Súhlasím.

Keď tak napíš, pozriem sa Ti na to. Ak to bude jednoduché, spravím Ti to zadara.
jozob
Profil
ReweR
ICQ + mail v profile.
jozob
Profil
Ešte niečo k pôvodnej otázke:
Myslím, že vytvorenie nového fóra by bolo nelogické, nakoľko cena podobných projektov v PHP sa môže vyšplhať do 5-ciferného čísla.
simka00
Profil
jozob
Myslím, že vytvorenie nového fóra by bolo nelogické
i když se nudíš a chceš se procvičit v php?
jozob
Profil
simka00
Myslel som vzhľadom na výdavky zadávateľa.
jozob
Profil
No ľudia... nakoniec ReweR ušetril pár tisícok. Nebolo s tým moc roboty, stačilo len nainštalovať minibb a upraviť vzhľad (vytvorenie loga + kustomizácia štýlov atď). Nakoniec to bolo zadara a môžete si pozrieť výsledok.
peta
Profil *
ReweR
Treba ti pomuze toto, muj navod, jak miniBB instalovat
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#wzforum
Doporucuji zalozit si pokusny ucet na wz.cz , nainstalovat tam a pokud ti to bude chodit, muzes instalovat jinde.
Pokud budes chtit pomoc s instalaci, viz forum jak neco udelat.

Pozor, default instalace neni tak promakana, jak toto forum. To se doinstalovavaji jeste ruzne pluginy, coz muze byt nekdy i dost narocne.

Samozrejme, da se naprogramovat forum, ale to je dost pracne, podle mne, protoze to vyzaduje pohlidat si vse mozne, vcetne antispamu a pod. Kdyby slo jen o pridavani prispevku, kde si muze napsat kdo chce, co chce, to je prkotina....
DoubleThink
Profil *
Abych se přiznal - nechápu mentalitu diskutujících v tomto fóru.

Někdo je ochoten vám zaplatit za práci, kterou nezvádá (ať už časově nebo zkušenostně) a vy mu to ještě budete rozmlouvat. Pripravujete o zisk sebe (a co je horší) i ostatní, kteří by o tuto zakázku měli třeba zájem.

Zákazník pak znechuceně odejde na jiný server, kde mu do toho nebude kafrat stádo telátek.

Tohle není nejhorší případ, ale je to už poněkolikáté. Takže tohle bylo naposledy. Pokud chcete, aby se zde vyskytovaly zajímavé pracovní nabídky, tak přestaňte zasírat vlákna chytráckýma blábolama!


Pokud byste snad měli pocit, že jsem poněkud vyveden z míry, tak je to zcela správný pocit
jozob
Profil
DoubleThink
No ono to v skutočnosti nie je tak, ako to vyzerá. ReweR je ešte len študent. Písal som mu na ICQ, nakoniec z naprogramovania nového fóra vznikla len inštalácia a kustomizácia minibb. Z konverzácie na nakoniec vysvitlo, že asi nemal správnu predstavu o tom, koľko naprogramovanie fóra stojí.

Nakoniec ho to vyšlo zadarmo a je to celkom použiteľné, viď odkaz vyššie.
peta
Profil *
DoubleThink Mno, vzhledem k tomu, ze tu nedavno nekdo psal, jak ses nespolehlivej na zakazky, tak bych soupal nozickama :)
DoubleThink
Profil *
Hmm - zajímavé, leč bezpředmětné. Vůbec nejde o mně (osobně zakázky z tohoto fóra nečerpám).
Jde především o vás - o vaše pracovní příležitosti - o vaše výdělky.
Myslím, že je ve vašem zájmu udržet tady určitou úroveň. Tohle je jeden z největších diskusních serverů o webdesignu - má slušný potenciál přilákat zákazníky.
jozob
Profil
DoubleThink & peta
Celá diskusia je úplne bezpredmetná. ReweR nevedel o čo žiada, nevedel koľko výroba podobného diskusného fóra stojí. Už je to hotové, čiže diskusia už stráca predmet, nie je potrebná...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0