Autor Zpráva
gprs
Profil *
Hledám někoho na ořez asi 20ti obrázků ve Photoshopu. Odměna max.300,-kč. Zájemci piště na: 222 239 825
jozob
Profil
gprs
Hlásim sa :-)
gprs
Profil *
tak napiš na ICQ
simka00
Profil
taky se hlásím :)
jozob
Profil
gprs
Na ICQ som napísal, nebola žiadna odozva
gprs
Profil *
jozob: ano,zprávu jsem dostal, ale při odpovědi mi spadlo ICQ a následně celé připojení,které se nedalo obnovit díky výpadku internetu přes telecom v celý republice. Takže se tímto omlouvám, ale nebyla to bohužel až tak moje chyba. Někdo se již ozval, ale spolupráci jsme nenavázali.. pokud máte zájem napište a budete v pořadí. Potřebuju aby to bylo v rámci možností dobře udělané. Fotky nejsou v ideální kvalitě, ale na ořez je tato kvalita naprosto dostačující.. takže díky za nabídky.. pokud nebude padat ICQ odpovím všem
koudi
Profil
OT: to je to takovej problém si to ořezat sám? 20 obrázků máš za pár minut. :)
jozob
Profil
gprs
No prišla mi správa, ale tú som nestihol prečítať, nakoľko mi hneď za tým prišlo cca 50 requestov na autorizáciu a spadol mi Kopete :-) Takže snáď sa k tomu dnes dostaneme, online budem cca po 14:00.
peta
Profil *
gprs
(koudi)
Presne tak, za 20 minut nemas, co delat. Ztrata casu psat neco na forum, to mas dny pryc, penize pryc (tel a pod), cas pryc. A jeste odmena pro toho, kdo to oreze :)
jozob
Profil
peta
"za 20 minut nemas, co delat"
Asi nevieš, o čo ide. Skús za minútu KVALITNE orezať obrázok psa s trávou a stromami v pozadí.
gprs
Profil *
Peta + Koudi ---> Vy jste chytráci pánové. Takových jako ste vy dva se mi pár ozvalo a o jakékoliv spolupráci nemohla být řeč, když takový frajer co to má za 10 minut ti odevzdá hranatý zvíře, tak to asi nebude tak lehké.. Nevyžaduju vaše svalnaté komentáře,ale někoho, kdo to kvalitně udělá. A pro informaci všem jsem se dohodl s jozobem, protože tam tu jistotu, že to bude v rámci možností dobře udělané mám. A vy si dál můžete vystřihovat hranatý zvířátka za 10 minut dál, když vás to baví.. poroučím se pánové ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0