Autor Zpráva
dejvo01
Profil *
Mal by niekto záujem o vytvorenie loga (hlavného obrázku) na mojej stránke www.misstn.sk ? Ten text na ľavom boku by sa zachoval ostatné nechávam na Vašu kreativitu. Ide aj o to aby to ladilo s farebnosťou stránky a s účelom. Bolo by to zadarmo s tým že umiestnim na hlavnej stránke poďakovanie autorovi za tvorbu loga. Mal by niekto záujem? odpovede čakám tu. ďakujem
flz
Profil


mal som trocha volneho casu 8)
kontakt> flz[zavinac]flz.sk
----
Thanks to ImageShack for Free Image Hosting
Tomik
Profil
flz
Pěkné, moc pěkné...
flz
Profil
Tomik
dik :) dokonca aj to logo trencina som spravil sam
dejvo01
Profil *
to flz:
1. dakujem za snahu, ten obrazok je perfektny len neviem či sme sa pochopili. Ja som myslel vymyslieť niečo namiesto toho obrazku s tými misskami(čiže celého horného loga) toto by sa tam moc umiestniť nedalo(jednak by to bolo moc veľké na dĺžku a zostalo by tam veľa prázdneho miesta). Ale super pokúsim sa to niekde umiestniť poprípade to nejako upraviť. Ak by sa ti ešte chcelo skús to nejako doplniť aby sa to dalo umiestniť ako hlavný obrázok hore na stránke.
2. ten erb mi tam moc nesedí neviem, trenčín má aj tak už nové logo a je to skôr súťaž pre celý trenčiansky kraj nielen pre Trenčín, skôr by som tam umiestnil nejakú foto , len neviem ako by sa tam dalo umiestniť foto aby to nebolo moc rušivé...

Ale každopádne Ďakujem za snahu
flz
Profil
sorry za ten erb, ten som niekde vygooglil :) na www.trencin.sk som erb nenasiel vobec :/

...len neviem či sme sa pochopili.
ehm, robil som to troska unaveny :D
dejvo01
Profil *
flz to je v pohode pisal som ti aj mail tak skus odpisat...

ostatní môžete sa inšpirovať:))
peta
Profil *
flz Ten obrazek slecny jsi taky vygooglil, ne? Jenom dobarvil :)
Jestli ne, toz vsechna cest. Mozna by to chtelo zjednodusit. Jestli bys mel cas, i ja bych mel zajem o jedno logo, pro rar :) Zadne solidni neni.
http://www.rar.cz/rarnova/rar_actual.html
(mracek@xko.cz)
peta
Profil *
dejvo01 Ten obrazek by se dal pouzit, jen trsku prestavet stranku.
logo vlevo, vpravo jen text Miss blabla..
akorat je teda dost velky, takze v grafickem programu by to chtelo zmensit tu slecnu na polovic, logo trencina nevim, jestli uvadet. Pokud jo, bylo by fajn colorovat taky do ruzova :)
flz
Profil
peta
ten obrazok tej slecny som povodne kreslil pre slovnaft ktory si ho objednal. oni mi poslali dake podklady a podla toho som to robil. lenze stala sa taka vec, ze slovnaft zrusil kampan, takze sa to nikde nepouzilo.
nove logo je uz vo vyrobe :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0