Autor Zpráva
Gekon
Profil
Zdravím,
potřeboval bych udělat na stránky mojí třídy www.xidlisti.net nějakou member sekci, kde by si přihlášený člověk mohl po přihlášení editovat informace o své osobě (sekce třída, www.xidlisti.net/trida.html )... Zároveň i nějaký šikovný ale jednoduchý registrační formulář. Nevím, co všechno k tomu budete potřebovat, s PHP a MySQL se teprv začnu seznamovat, ale mám hosting u forpsi.com, kde je plná podpora PHP, MySQL, postgres, Firebird apod. Pro bližší informace nebo zájem pište na email webmaster@xidlisti.net nebo na ICQ 323-018-330. Odměna: Nevím, záleží na tom, kolik si řeknete, ale nad 400 nejdu:) Díky
Gekon
Profil
Tak aspoň napište, jestli vám čtyři stovky přijde málo, nebo co....
Martin Kuželka
Profil
Ano, myslím, že je to hodně málo.
Gekon
Profil
hodně málo? kolik by sis za to řekl ty? a na jak dlouho je to práce?
roberta
Profil
tak napr. programátor (so žiadnou praxou) berie okolo 20 000 na mesiac čo je okolo 1000 na pracovný deň (pracovný deň je 8 hodinový). Pochybujem, že ti to niekto urobí za 3-4 hodiny, skôr to vidím na 1-2 dni
Anonymní
Profil *
teda... tvoje pocty... 20000/30=1000.
dva dny? teda takoveho programatora jak tebe pohledat :)
ale souhlasim, ze 400 je asi malo.
Dero
Profil
Anonymní: No, spíše bych se vyjádřil o Tvé logice. Kolik že je přibližně těch pracovních dní měsíčně?
peta
Profil *
roberta "Pochybujem, že ti to niekto urobí za 3-4 hodiny, skôr to vidím na 1-2 dni" Souhlasim

Gekon
http://mracek.xhosting.cz/trida/trida.php
200/hod min. Tohle bych ti mohl dat zadarmo, ale neni to dokonale... Cili podle tvych predstav.
peta
Profil *
Anonymní Dero Gekon
pocita se 8/hod denne, 40 do tydne a priblizne 4 tydny do mesice, takze
20.000/1.600 = 125/hod
nekomu se to mozna vyplati, ale nejsem student...
Dero
Profil
peta: Když už jsi mne zmínil, tak se mluví o programátorovi bez praxe, tam se s dvaceti tisíci setkat můžeš. Ale jsme OT, nechme toho. Shodneme se na tom, že opravdu šikovný programátor si zaslouží víc.
DoubleThink
Profil *
Dobře, nechme toho. Nemá cenu se dohadovat, kolik má brát programátor.

Pokud máte zájem o zakázku, navrhněte svoji cenu.
roberta
Profil
anonym mesiac nemá 30 pracovných dní

ja by som išiel do toho minimálne za 2000.
bit.bit
Profil *
Mozna bych ti to mohl za tech 400Kč udelat. Ted je momentalne klid, takze mam cas. Pokud mas zajem, tak mi napis na mail (v profilu). A popis to trochu lip. A napis presne svoje predstavy. Ted mi to nemysli, takze jsem to nepochopil. Ne ze bych nemel do ceho pichnout, ale moje zakazka je ted ve zkusebnim provozu, takze to obnasi jen obcas nejakou upravu.
bitbit
Profil
Spatny prihlasovaci jmeno. To nad timto prispevkem jsem byl ja.
peta
Profil *
ted mi napsal jeden clovek mail, a prisli mi jeho dotazy zajimave k tomu memu scriptu, tak to sem zkopcim...
(protoze to asi vyresi pripadne dotazy Gekona na muj script)

Data save - soubor - ulozit - www stranku (nebo vse oznacis a
zkopirujes do excelu a pod, samozrejme je mozne pridelat generator
TXT a dokonce je to velice snadne, kdyz si prostudujes, jak se
generuje ta tabulka)

Heslo - to jsi asi pochopil, to neni zadne, dokud udaje nezmenis
pripadne nepridas heslo. Pokud heslo ztratis, lze jej zmenit pouze
v DB, proto rikam, ze to neni promakane. Navic tam neni pridane
mazani. V podstate si najdi guestbook na webbce a ten staci
pomenit.

Ano, delal jsem to sam, je to jednoduche, napsane o dost sloziteji, nez je nezbytne. pracuje to s PHP a SQL

Zdrojak, jej, to budu muset najit, pokud to nechci kopirovat z
hostingu... Ted sem tam pridal odkaz na webce
http://mracek.xhosting.cz/trida/trida.php

Webku mam
www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#lmoje

Jinak tyhle veci jsou na spoluzaci.cz , takze zadny script neni
treba

Peta
Venca51
Profil
Čau
klidně bych ti pomohl... Půjdu klidně i pod 400kč... S podobnejma stránkama už mám zkušenosti ( moje třída ) Takže jestli chceš, tak napiš: venca.cernik@seznam.cz PS: Já zas nejdu pod 100kč :-D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0