Autor Zpráva
fialka
Profil
Dobrý den,
hledám spolehlivého programátora nebo programátorku pro dlouhodobější spolupráci (finančně ohodnocena)
Tvořím statické stránečky a s php, asp či s databázemi si nerozumím.
Děkuji za nabídky, docela to spěchá.
Ludmila
Tady se můžete podívat na nějakteré z mých prací.
jozob
Profil
fialka
Rád by som to skúsil, ale problém by bol asi s platbami. Nevie niekto ako čo najlacnejšie previesť peniaze z ČR na SR? Pretože mám skúsenosti, že prevod býva drahý a niekdy sa neoplatí vôbec peniaze prevádzať. Raz som to riešil tak, že som si na účet človeka, ktorému som urobil prácu, objednal knihy z e-shopu. Ale to nie je riešenie pre budúcnosť :-)
Face
Profil *
Já bych do toho taky šel.Když tak se prosímtě ozvi na ICQ 270-104-195 a určitě se dohodnem.
Dero
Profil
jozob: Záleží taky na bance. Například z České do Slovenské spořitelny to máš u některých účtů do jisté částky za symbolickou korunu. Ale běžnější je buď paušální poplatek (často docela vysoký) nebo procenta z převáděné částky. Převádět několik málo stovek se tak příliš nevyplatí, ale pokud by to mělo být víc, tak bych v tom neviděl problém.
jozob
Profil
Dero
Dík za info.

fialka
Takže to vyzerá tak, že by to šlo. A keď hovoríš, že by to bolo na dlhodobejšiu spoluprácu, dalo by sa to aj tak robiť, že by sa to posielalo naraz za viac zákaziek - aby sa prevod vyplatil. Takže ak by si mala záujem, napíš na mail, alebo ak ma zastihneš na ICQ (oba údaje v profile). Zkúsenosti s PHP mám niekoľko rokov, vytvoril som zopár redakčných systémov.
fialka
Profil
Děkuji za vaše odezvy.

Pro Faceho: ICQ nemám, když tak se prosím vás ozvěte na můj e-mail, info@klasik.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0