« 1 2 »
Autor Zpráva
venca
Profil *
Hledám někoho na vytvoření stránek.Jsem živnostník tak hledám něco levného.Jedná se o stránky na
stavby krbů.Představuji si tam dát hodně fotek a na titulní stranu nějajaký flash s pěkným ohněm.
Anonymní
Profil *
Já bych měl zájem. A kolik byste byl ochtoný zaplatit?
venca
Profil *
Záleží na tom co můžete nabídnout za práce.Byl bych rád kdybych mohl viděl nějakou referenci.
venca
Profil *
Představuji si něco podobného jako tyto stránky http://www.krby-philippe.cz/index.php nabídněte cenu
*Čvachta*
Profil *
venca

Brr, to je ošklivý web. Dopuručuji flash nevyžadovat. Kůli vyhledávačům a nevidomým lidem. Lze udělat mnohem hezčí weby a bez flashe.

Dlouho se to také načítá. A je příšerné čekat, než mi pomaloučku vyjede menu. Když něco chci, chci to rychle. Nechci se dívat jak někde něco jezdí...
venca
Profil *
Je to jenom příklad na schéma.Chtěl bych tam jenom jednu animaci s hořícím ohněm
*Čvachta*
Profil *
Animace se mi taky nelíbí. Nelíbí se asi skoro nikomu. Na webu by se nemělo nic hýbat. Například takhle podle mě vypadá pěkný web: http://www.aktive.cz/

Všimni si, že tam není ani jedna animace. Přesto to působí velice pěkně.
Anonymní
Profil *
venca

Mohl by jste přesněji specifikovat, co byste na těch stránkách požadoval?
jozob
Profil
*Čvachta*
Netreba sa ani do pätičky pozerať, aby človek zistil, že ho robil pán Plaváček.

venca
Flashovský web je asbolútne neprístupný pre mnoho handicapovaných uživateľov.
*Čvachta*
Profil *
jozob
Proto ho sem taky dávám. Chci ukázat čeho se dá dosáhnou bez flashe. Prostě a jednoznačně flash bych nedoporučil.
venca
Profil *
Našel jsem ještě stránky které by mi také vyhovovali http://www.turbofonte.cz/cs/
nevím jak se pohybujou ceny nabídněte cenu
fanfan
Profil *
Také by mě zajímalo, co konkrétně byste na těch stránkách chtěl mít - kromě toho, že by to mělo být o krbech?
jozob
Profil
venca
S tou uvedenou stránkou opäť asi nesúhlasím, ale toto by som videl tak na 5000, možno viac.
fanfan
Profil *
Je těžké určit předběžně cenu pro Váš web - neznám počet stránek, které by nový web měl mít atd.
*Čvachta*
Profil *
venca

Doporučuji nepoužít flash. Nevyhodit zbytečně peníze a nezajímat se pouze o vzhled ale také o použitelnost / přístupnost (člověk co špatně vidí si tvůj web neprohlédne) a optimalizaci pro vyhledávače. Ta je v tvém případě asi nejdůležitější.
venca
Profil *
Předběžný počet stran 10 počet fotografii asi 150
jozob
Profil
Čo sa týka prístupnosti, je dôležité, či je flash len doplnkový, alebo plní informačnú hodnotu. Pokiaľ je to prvý prípad, handicapovanému užívateľovi to môže byť jedno, ale pokiaľ je to druhý prípad, tak napríklad hlasová čítačka alebo brailov riadok pre slepých flash neprečíta - handicapovaný človek stráca informačnú hodnotu. Ale nie je to až tak stratené - je možné pridať obrázkovú alternatívu a obrázkovej alternatíve textovú alternatívu, no to nefunguje všade. Ale to sme už OT, takže k pôv. príspevku: flashu čo možno najmenej, tým sa aj ušetrí.
jozob
Profil
venca
Koncová cena by závisela od použitých technológi, ale pod 5000 by to mohlo ísť.
venca
Profil *
to se mi zdá jako rozumná cena.Tak kdo máte chuť a náladu na tvorbu takových stránek a vejdete se do 5000 tak na to můžete skočit.Důležité pro mně je i optimalizace pro vyhledávače a doporučení dobrého webhostingu pro tyto stránky.
fanfan
Profil *
Tak já bych na to rád skočil, jenomže napsat předběžný počet stran 10 je trošku málo, abych věděl co mam vůbec začít tvořit. Ono stavět dům bez základů taky nejde.

Kdybyste byl ochoten sem napsat konkrétnější podrobnosti (např. nějaké kategorie, co konkrétně budete nabízet-jestli pouze krby nebo něco dalšího apod.), bylo by mnohem snazší a rychlejší začít na tom pracovat.

Jinak pod 5.000 Kč Vám web udělám bez problémů a uvidíte že budete spokojen.
jozob
Profil
fanfan
"Kdybyste byl ochoten sem napsat konkrétnější podrobnosti"
To sa už rieši mailom / ICQ, alebo inou formou, nie na diskusii. Povedal by som, že tu ide väčšinou o to, aby si zákazník vybral.
venca
Profil *
Když napíšete mail zašlu podrobnosti
fanfan
Profil *
Tak tady Vám dávám ten mail: koory(zavináč)centrum.cz
Anonymní
Profil *
No ja by som o to pracu mala zaujem mohla by som vam skusit nieco spravit ja nepozadujem pat tisic mne bude uplne stacit okolo 500-1000 SK ak by ste chceli mohli by sme sa dohodnut.
Anonymní
Profil *
To co som pisala ten anonym to som bola ja tak ak by ste mali zaujem piste na kominika@zmail.sk
Flex
Profil *
DObrý den, scháním někohokdo by udělal web Multiklanu Nyronic Gaming , kde by mohl učinkovat v nějaké hře.
Railbot
Profil
Flex
Založ si vlastní téma. A možná se ani neobtěžuj, klany většina lidí nemá moc ráda :)
Misteryyy
Profil *
Dobrý den, nabídka je stále aktuální? Máme zatím pár referencí. Například www.exysite.net, www.harley-davidson-bor.net , bohužel flash nabídnout nemůžeme.
Cena po domluvě, cca 3000-7000.
Mohl bych Vám k tomu udělat rozhraní pro přídávání fotek apod. Záleželo by na domluvě.
kontakt : misteryyy.mistic@gmail.com
Santas
Profil *
Dobrý deň, referencie poskytneme po kontaktovaní. Nebude pre vás problem vytvoriť web s vlastnou administráciou (menenie fotiek, textu atď.) za veľmi prijatelnú cenu.
Kontakt: webdesign@rockpunkmetal.com
ICQ 232200655
Jabber santas@jabbim.sk
Vlastimil
Profil *
Za 1000kč zhotovím statickou, několikastránkovou prezentaci. kontakt: vlastikjurik@seznam.cz
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0