Autor Zpráva
krby
Profil *
Kdo vyrobí pěkné a moderní stránky o obsahu 15 stran a 150 ks fotek něco podobného jako tyto stránky
s podobným zaměřením http://www.turbofonte.cz/cs/ .Dodám texty a fotografie .Je třeba ještě navrhnout logo a lehce upravit fotografie.Cena do 5000 Kč.
Rafiki
Profil
v klidku ... moje icq 216750055 mail ondra@neandrtalis.com ... www.crazyweb.cz :-)
Rafiki
Profil
jo a budete to mit v phpku s castecnou administraci ve validnim xhtml a css (beztabulkovy layout) ...
Anonymní
Profil *
krby alias venca

včera v noci se to tu řešilo!
krby
Profil *
Moc těm vašim odborným termínům nerozumím.Chtěl bych nějaké podobné stránky ale celkové
zpracování nechám na tvůrci.Představoval bych si v první řadě návrh titulní strany k další diskuzi/ nechám si poradit/chtěl bych tam také umístit nějakou poradnu kde bych mohl zodpovídat dotazi a
odpovědi by se také zobrazovali na těch stránkách.Dále bych chtěl vyjížděcí menu 2 úrovňové.
Chtěl bych tam dát méně textů a více fotek.Ale někdo mi říkal že je lepší více textů kvůli vyhledávačům které hledají klíčová slova tak nevím.Dále bych tam chtěl sem tam přidat nějakou fotečku sám něco na způsob zde je stavba tohoto týdne ale nevím když neumím jak složité to je když neumím tvořit stránky.
Rafiki
Profil
napište mi do mailu ondra@neandrtalis.com telefon a ja vam asi tak reknu co potrebujete aby se vam to vyplatilo davat na web ... :-)
skejtis
Profil
krby
Das sem neaky kontakt na sebe mail,icq,mobil?:)
exist
Profil
Jestli máš ještě zájem, koukni se na http://www.fulldesign.cz/ a můžeme se v klidu domluvit:)
krby
Profil *
můj mail: dvorakkrby@seznam.cz
fokus
Profil *
mohu vám zhotovit stránky.flash nedělám.ozvěte se na topol111@centrum.cz
peta
Profil *
krby
150 fotek je docela dost na web. Ja osobne nemam trpelivost prohlizet vice nez asi takovych 40 obrazku a to by meli byt jeste na 3 ruznych strankach kvuli rychlosti zobrazeni.
Ala vyjizdeci menu a dalsi , cim vic slozitosti tim vic penez :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0