Autor Zpráva
log
Profil *
Chtěl bych si od někoho udělat firemní stránky.Co musím dodat za podklady.Vymyslí někdo i texty když dodám jenom fotografe.Stránky se týkají interiérů.Nabídka na iternetu je vysoká ale plná odborných
termínů.Poradte kdyz si nechám zadávat stránky co mám vyžadovat.abych nevypadal jako úplný blbec-)))
rafiki
Profil *
napiš mi mail na ondra@neandrtalis.com :-) a dej do něj telefonní číslo, zítra se ozvu ...
mgiel
Profil
1. design webu - vzhled stránek ( je potřeba zadat nejakou představu, barvy, logo, styl, pak třeba informace čím se firma zabýva atd.)
2.ukázka webů které se líbí , aby si designer dokázal představit aspon trochu co se ti zamlouvá a s čím by si mohl být spokojený.
3.ty texty by bylo dobry kdyby sis dodal, například designer asi těžko ví něco z oblasti s kterou se nezabývá, je to jako by automechanik psal příručku pro zubaře.Jinak jsou na tohle lidi co hezky píšou a pak se třeba daj udělat jazykové mutace, což si myslim ze neni spatna věc.
4.nevybíral bych z 500 webdesign studii jen tak podle ceny.Nejdříve je třeba se podívat na reference a přístup k práci.Pokud narazíte na někoho kdo tvoří za 30 kč na hodinu, určitě má svůj důvod, protože kdyby měl práce až nad hlavu tak by to nedělal.Někdy ovšem 5000 za web s 4 stránkami v html s mizerným spracováním mi přijde zlodějna za bílého dne.
5.Nejvíce bych vyžadoval reference a informace o tom co je potřeba udělat proto aby si mohl mít web.Já například se ptám každého zákazníka 2x, protože vim že někdy to leze jak z chlupatý deky a tak se snazim pomoci jak sobě tak jemu.
6.Vyžadoval bych ukázku designu atd jak bude web vypadat a jak vše dopadne předem,než čekat na to překvapení co vyleze.Ale myslim že tohle je u profi. firem samozřejmostí.
7.Dále bych si nechal udělat nabídku od více firem a pak to postupně filtrovat - kvalita/cena

no snad jsem sepsal nejak ten zaklad ...snad ti to pomuze
log
Profil *
díky .
Některé firmy ještě nabízejí optimalizace pro vyhledávače.Co to znaméná a mám to také požadovat.
jozob
Profil
log
" ... optimalizace pro vyhledávače. Co to znaméná a mám to také požadovat."
Tzv. SEO - Search Engine Optimalization - tj. že stránky budú z hľadiska obsahu, prístupnosti a štruktúry prispôsobené tak, aby vyhľadávací robot danú stránku posunul vo výsledkoch vyhľadávania na čo najvyššie pozície. Fulltextové vyhľadávače sú asi najväčším zdrojom návštevníkov, takže je tomu potrebné venovať pozornosť.
Timy
Profil
jozob
Tzv. SEO - Search Engine Optimalization
OT: je to Search Engine Optimization
jozob
Profil
Timy
Nie je to jedno? Zaužívané je možno Optimization, ale myslím, že správne by malo byť Optimalization - Optimalizácia, nie Optimizácia (ak sa nemýlim).
WeBa
Profil
OT: anglické optimization = české optimalizace (slovenské optimalizácia)
- slovo optimalization tuším v angličitně neexistuje
jozob
Profil
WeBa
OT: spýtal som sa jedného kamaráta (ENG) na ICQ, slovo optimalization existuje. A že je identické zo slovom optimization, takže je jedno, aké slovo sa použije. (Slovo optimization je len viac zaužívané)
Dero
Profil
OT: Slovo existuje, ale v této zkratce se nevyskytuje. Proto vždy "optimization".
mgiel
Profil
Myslim že to je uplne jedno, hlavne kdyz vsichni vime o co jde.
WeBa
Profil
Aha, omlouvám se, slovníky se kterými jsem to konzultovala, toto slovo neznají, proto jsem si to myslela :). (Jen jestli mě nebalamutíte ;-))
Cob
Profil
log

Rad Vam poskytnu sve sluzby, komplexni v oblasti tvorby internetovych stranek (www.cobradesign.cz ) . Vzhledem k tomu, ze jste neuvedl na sebe zadny kontakt, nezbyva mi, nez Vas pozadat, abyste se mi ozval na email cobradesign@centrum.cz , nebo na icq: 341 323 034.
log
Profil *
může se ozvat cob na můj mail: dvorakkrby@seznam.cz
posílal jsem vám mail ale nikdo se mi neozval.
Máte pěkné reference
Anonymní
Profil *
oduprucam www.web-designer.sk , zda sa mi ze to tam fici
jouda
Profil *
Doporučuji http://www.vseproweb.net
Cob
Profil
jouda
Jsi ty možný??

moderátor
Domnívám se, že by tomuto fóru velmi pomohlo napsání skriptu, který způsobí, že po určité době, kdy se do tématu nepřispěje (měsíc například), se téma automaticky zamkne...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0