Autor Zpráva
krby
Profil *
Soutěž na tvorbu firemního loga
požadavky : logo musí obsahovat tento text KRBY DVOŘÁK PROJEKCE A STAVBY KRBů
Průběh:
1 logo odešlete na mail :dvorakkrby@seznam.cz
přes logo umístěte nějaký znehodnocující nápis / také se tomu říká vodotisk/
2 vybereme ten nejlepší návrh
3 autorovi nejlepšího návrhu se ozveme a zašleme na jeho adresu 500 Kč
4 autor nám zašle logo ve finální podobě
Děkujeme za návrhy
Rafiki
Profil
nedáváte náhodou furt nějakou nabídku a nikdy z ní nic nevzejde?
krby
Profil *
vzejde ale jde o kvalitu
Rafiki
Profil
Když si u nás na firmě dělali logo tak rozbor s návrhama stál 25000,- takže pokud do toho jdete takhle zostra tak by jste třebas mohli i přihodit :-) ... jinak upozorňuji že grafiku nedělám takže si nesnažím přisadit ...
rip
Profil *
krby
Ses asi po*****, mizernejch 500,- za logo. Jsi asi upad z Marsu,ne?
Romanticka
Profil
nj, v dnesni dobe to logo udela tak nejaky student, ktery si chce jen prividelat. A za 100,- udela cokoliv. Ti profesionalnejsi by se na to mohli .... protoze za takove prachy nebudou ani zapinat ten program :))
krby
Profil *
Tak to teda nevím kolik si účtujete na hodinu.asi přestanu stavět krby a začnu dělat grafiku
Jestli si účtujete 500 na hodinu tak to jste v pěknym balíku.Já na to makám 5 hodin.
rafiki
Profil *
problém je ale v tom že používám LEGÁLN9 software za několik desítek tisíc korun a přeci jen se v dnešní době také více platí za know-how, kdyby to bylo tak jednoduché a nebylo k tomu potřeba grafické cítění tak si to jistě uděláte sami ... ale což, třeba se někdo chytne, ostatně to přeji oběma stranám. Osobně si ale myslím že by Vám to někdo spíš udělal zadarmo protože způsobem této poptávky jste se zařadil do poněkud jiné kategorie.
Gekon
Profil
za 5 kilo vám udělám něco v malování, a ty prachy mi pošlete rovnou, protože pochybuju, že by se do toho za pět stovek někdo hnal...
sup
Profil *
posílám vám na mail dvě loga
donton
Profil *
Chcete tam také nějaký obrázek nebo si mám pouze pohrát z textem a barvou
fokus
Profil *
jsou to slušný prachy já dělám profi loga za 300.a stránky za 8.000 ještě nejsem tak zhejčkanej.
kolik se už přihlásilo lidí do výběru
nerv
Profil *
rád se zůčastním .zatím posílám hrubé náčrtky na posouzení.kdy ten výběr končí
jozob
Profil
krby
Profesionálni grafici robia umenie.
krby
Profil *
zatím jsem dostal přes 20 návrhů výběr ukončím v pondělí.
poznámka pro JOZOB
zátím se zůčasntnily dvě profesionální studia a ty nesahají ostatním ani po paty
tak neví jaké umění myslíš.Mají sice dobré a drahé vybavení ale důležitý je výsledek.
Martin Kuželka
Profil
krby: je to hodně trpaný psát sem příspěvky pod různýma nickama. Pro ostatní: sup, donton, fokus, nerv je ta samá osoba (krby).
pup
Profil *
chceš to logo grafické nebo animované
mila
Profil
krby: je to hodně trpaný psát sem příspěvky pod různýma nickama. Pro ostatní: sup, donton, fokus, nerv je ta samá osoba (krby).
Tak tohle je opravdu trapný.

Ale přijde mi zbytečný se do nich navážet, nevidím důvod, proč by někdo za to pětikilo logo neudělal. Nebude asi profi, ale co..
hik
Profil *
Jsem profesionalni grafik a za hodinu si uctuju 1.600,- Kc. Kdybys mel nadani, nebo se lip ucil, nemusel by ses rejpat v betonu a mohl by sis vydelat penize. Prave jsem si vydelal 53,- Kc jen za tyhle zvasty na tomhle podelanym webu...
Tobe je uctovat nebudu, neboj! :o)
elefant
Profil *
Bezna cena za logo je aj 100.000,- Sk, takze za 500 korun sa grafikovi naozaj neoplati otvarat ani program...
quinux
Profil
krby
Jestli si účtujete 500 na hodinu tak to jste v pěknym balíku.Já na to makám 5 hodin.
500 Kč bych považoval za "běžný průměr". Není problém sehnat člověka s hodinovkou nad 100-1500 Kč ;o)


zátím se zůčasntnily dvě profesionální studia a ty nesahají ostatním ani po paty
Profi studio by IMHO za 500 Kč nehnulo ani brvou, ale ony až tak profi nebudou, když většině přítomných nesahají ani po paty ;o)


mila
nevidím důvod, proč by někdo za to pětikilo logo neudělal
Ano, v tom souhlasím. Nějaký student co shání reference jistě ;o)

Nebude asi profi, ale co..
Pokud je to logo třeba jen pro jeden účel (např. web) tak proč ne, ale pokud má reprezentovat firmu všude (web, vizitky, reklama, na budově..), tak musí vypadat.
Cob
Profil
DOVOLIL BYCH SI ZDE ZMÍNIT SVÉ OSOBNÍ ZKUŠENOSTI S TÍMTO UŽIVATELEM - PANEM DVOŘÁKEM, STAVITELEM KRBŮ.

Nechal si u mne kompletně udělat stránky, průběžně práci kontroloval a domlouvali jsme se co a jak. Jakmile přišlo na platbu, pan Dvořák přestal existovat, stránky byly z takových 60ti % hotové. (nemusíte mi psát, jaký jsem vtipný důvěřivec - už nejsem...)
Je to evidentně klasický neplatič a dojič, pokud můžu lobovat za své dobré vychování, tyto lidi doporučuji bojkotovat. Buď ať uspořádá regulérní soutěž a podepíše smlouvu, nebo ať si to nechá udělat od těch svých fiktivních "grafiků"...
(Pokud někdo chce důkaz, mohu ukázat tento prakticky již nakódovaný polotovar...)
Cob
Profil
Proč zas někdo vyhrabává stará témata?... Jsem si nevšiml datumu, zamkněte a zahoďte to někdo proboha...
quinux
Profil
Cob
Proč zas někdo vyhrabává stará témata?... Jsem si nevšiml datumu, zamkněte a zahoďte to někdo proboha
To víc z nás. ;o)

Možná by neškodilo v případě vytáhnutí staršího tématu nějakým způsobem na toto upozornit.
Cob
Profil
quinux

Stačilo by jen, kdyby po určité době bylo manuálně moderátorem zamknuto, či lépe se to ošetřilo jiným, automatickým způsobem... ;-)
zajac
Profil *
zátím se zůčasntnily dvě profesionální studia a ty nesahají ostatním ani po paty
tak neví jaké umění myslíš.Mají sice dobré a drahé vybavení ale důležitý je výsledek.


--------------

pokud nevadi rad bych videl loga vitezu (profesionalnich studio) - ja jsem se zatim setkal s nekolika graf. studii ale vetsinou tam byl jen jeden nebo dva lidi (psali vse v mnoznym cisle aby nevypadali blbe...) je totiz lepsi se tvarit jako hromada prosesionalu nez jeden clovek, ktery ma nelegalni photosho cs2, corel atd.
zajac
Profil *
zátím se zůčasntnily dvě profesionální studia a ty nesahají ostatním ani po paty
tak neví jaké umění myslíš.Mají sice dobré a drahé vybavení ale důležitý je výsledek.


--------------

pokud nevadi rad bych videl loga vitezu (profesionalnich studio) - ja jsem se zatim setkal s nekolika graf. studii ale vetsinou tam byl jen jeden nebo dva lidi (psali vse v mnoznym cisle aby nevypadali blbe...) je totiz lepsi se tvarit jako hromada prosesionalu nez jeden clovek, ktery ma nelegalni photosho cs2, corel atd.
Anett
Profil *
Tak ono psát zůčastněné s ů je hodně ubohé a vypovídá o člověku
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0