Autor Zpráva
info
Profil *
Dobrý den,
zastupuji zavedený internetový server, který z důvodů diskrétnosti prozatím nebude jmenován. Poněvadž nám spolupráce s naším dosavadním webmasterem nevyhovuje, rozhodli jsme se pro tuto činnost najít nového, odpovědného, kreativního, nejlépe studenta, s možností stálého připojení k internetu a se zájmem o dlouhodobou externí spolupráci. Samozřejmostí naší nabídky je smlouva zajišťující pravidelný honorář a jistě není třeba zmiňovat, že účast na vývoji zavedeného serveru zúročíte především jako kvalitní referenci.

Našim cílem je podstatné zviditelnění serveru a s tím potažmo spojený příliv nových zákazníků. Připravujeme změnu celého firemního designu, od návrhu nového firemního loga, vizitek a tiskopisů, až po změnu celého webdesignu našeho serveru, včetně nové verze serveru, a s tím související promo, bannery, butony, tiskoviny, atd. Další záměr máme s poměrně rozsáhlou databází článků, atd., kterou náš server obsahuje. Máme zájem o mnohem efektivnější využití této databáze, za pomoci vyhledávacích portálů a SEO.

Vaše nabídky, včetně referenčních ukázek a finančních požadavků (orientační cena za zhotovení poměrně rozsáhlého serveru + měsíční paušál za dlouhodobou správu serveru) zasílejte na email: qwe333@seznam.cz

Těšíme se na úspěšnou spolupráci.
DoubleThink
Profil *
11 příspěvků odstraněno pro hrubé porušení pravidel této diskusní skupiny

Prosím diskutující aby se laskavě drželi tématu, a v případě, že nemají o nabídku zájem, si nechali své rozumy od cesty.
Děkuji.
Anonymní
Profil *
DoubleThink udivuje me tvoje cenzura a to neni poprve co to vidim. Jsem si vice nez jist, ze Yuhu by nikdy takto necenzuroval. Rika ti neco svodboda nazoru? Tuto debatu jsem sledoval a v prvnich 6ti odpovedich nebylo nic of topic, nic vulgarni. Koukam, ze toto forum jde pekne dohaje.
petrp
Profil
Anonymní

s tou cenzurou uplne souhlasim ....
llook
Profil
Anonymní
Viz Jak přispívat do Práce a zakázek
Fórum by šlo do háje, kdyby taková pravidla nebyla. Já tu diskuzi taky sledoval a o smazání si sama říkala. Stejně jako tyhle tři příspěvky (včetně tohoto).
Hodnocení něčí e-mailové adresy je v tomto tématu mimo téma a né že né.
DoubleThink
Profil *
Anonymní
Toto fórum slouží výhradně pro nabídku/poptávku práce.

Reakce jsou zde vyhrazeny pouze pro informační upřesnění hlavního sdělení, případně projevení zájmu.
Jakýkoliv "názor" zde není relevantní. A proč ne? Protože zakladatele tyto názory nezajímají - hledá lidi nebo práci.
Přemek
Profil
Já to sem nenapsal pro to, aby to anonymního zakladatele zajímalo, ale abych upozornil případné naivní jedince na jistou nedůvěryhodnost a neserióznost nabídky. Myslím, že záměr ostatních přispívajících byl stejný.
DoubleThink
Profil *
Ten záměr já chápu - ale to nemění nic na tom, že pro sdělování takových informací toto fórum není určeno.
Anonymní
Profil *
Sháníte-li prosím neustále někoho, napište jen krátce na lstritesky@centrum.cz a já Vám pošlu informace o sobě.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0