Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Sháním programátory na fulltext Seznamu. Řídím jeho vývoj a nemám lidi.

Požadavky:
* Linux
* Céčko nebo Python
* nebo jiný normální jazyk na slušné úrovni

Výhodou:
* Python nebo Céčko
* obecná algoritmizace
* HTML
* XML-RPC
* MySQL
* lingvistika nebo něco kolem jazyka
* zkušenost s velkým objemem dat
* cokoliv kolem webu (vlastní stránky, správa serverů)
* zdravej rozum (původně byl v požadavcích, ale jsem realista)

Plat:
* dohodou, junior programátor kolem pětadvaceti - třiceti, horní limit
neexistuje
* když bude potřeba, vyhádám projektové prémie s mnoha ciframi
* pak tu máme takové ty kraviny jako pití a večeře zdarma, dovolená
navíc, příspěvky na spoření, prostě takové ty normální výhody

Pracoviště:
* Košíře nebo Anděl (detaily sdělím emailem)
* jde o firmu Seznam.cz a.s.
* nepotřebujeme externisty nebo částečné úvazky (ale zohledňujeme studující)

Pokud máte zájem:
* napište mi na dusan.janovsky@firma.seznam.cz, můžete i neformálně.
Jestli chcete, můžete mi i poslat formální CV.

Dotazy:
* vítány, můžete psát tamtéž (na dusan.janovsky@firma.seznam.cz)

Dále sháním administrátory serverů (Linux, Apache), projekťáky
(kdokoli schopný, kdo někdy dělal web a nevadí mu zodpovědnost), ba i
jinou linuxáckou havěť (např. testery), práce je dost. Šíření tohoto
zvadla vítáno.

--
Hezký den přeje váš pracující moderátor Yuhů

Aktualizace po dvou dnech: zapomněl jsem dodat, že jsme schopni pro mimopražské (nebo pro cizince) zajistit po první tři měsíce standardní ubytování, než si tu něco najdou.
VitaZ
Profil
Šíření tohoto zvadla vítáno.
Rádo se stalo... Ale pracovat k tobě nepůjdu, ani to nebudu pokoušet, Praha je pro mě moc daleko:-(
PS: V pondělí ke mě příjde zástupce Seznamu a bude mi nabízet nějaká klíčová slova v Katalogu firem pro můj web. Jsem zvědavý co se dozvím...
Marty
Profil
* nepotřebujeme externisty nebo částečné úvazky (ale zohledňujeme studující)

Tohle se trochu vylučuje, je tedy zájem o studenty, kteří dokáži zaručit určitý počet odpracovaných hodin týdně (bez nespecifikovaného dne a hodiny, a účasti v kanceláři)?
jozob
Profil
Yuhů
"Šíření tohoto zvadla vítáno."
Aspoň tak môžeme odčiniť dlh, ktorý máme u Teba :-)
petrp
Profil
Yuhů

je PHP normalni jazyk pro lidi ze seznamu ? :) Hezka nabidka hlavne ty posledni vety o haveti se mi moc libi

Ja zadne dotazy ani psat nebudu, spis bych tu psal stiznosti z pohledu vaseho zakaznika, ktery se posledni necely rok nespokojen snad uz se vsim co se na seznamu zmenilo :(

Ps: Plat 25 tisic hrubeho ? To dela neco okolo 20 ti cistyho a za ty penize by jis me jeste mlatil snurou od klavesnice po celej den 8 hodin , ze delam pomalu ? ....:)
Gekon
Profil
Yuhů
Kdy můžu nastoupit? :) Ne, sorry, blbej joke... Jestli mezi norml jazyky počítáš angličtinu, tak to je v poho, tu se učim už třináct let...
habendorf
Profil
petrp: Plat 25 tisic hrubeho ? To dela neco okolo 20 ti cistyho a za ty penize by jis me jeste mlatil snurou od klavesnice po celej den 8 hodin , ze delam pomalu ? ....:)

Ber nebo nech ležet, nikdo tě do ničeho nenutí.

BTW: Pocit, že všichni kteří zvedli kotvu a vytáhli mimo Prahu, jsou negramotní blbci, mě taky se**... ehm, nenadchává.
thingwath
Profil
No jo no, všechny cesty vedou do Prahy. Co se myslí tím zohledňováním studujících?
Leo
Profil
Co v Praze, a co v zamestnani se sefem nad sebou, byt je to Yuhu :-) Ale jmeli! Leo
petrp
Profil
habendorf

Vždyt jsem to zas tak zle nemyslel s tim platem, je to furt nadprumer v Cr :) ale za 25 se nechat bicovat snurou od klavesnice by me nebavilo (tak jsem to myslel cele) :D
.. tim zase nechci ríct, ze by byl Yuhů otrokář :)
jozob
Profil
petrp
".. tim zase nechci ríct, ze by byl Yuhů otrokář :)"
JJ, práve naopak. Pre Yuhůa by som robil aj zadarmo :-) S ním musí byť sranda.
Richi
Profil
Yuhů mohl bys prosím načrtnout (jestli to víš) kolik tak je cca plat na pozici projekt / produkt managera v seznamu? Videl jsem na ILBlogu nabídku jen nevím zda se mi vyplatí na to reagovat.
Díky.
Yuhů
Profil
Zopár reakcií:

Předně velmi děkuji těm, kdo sem odkázali.

> je tedy zájem o studenty, kteří dokáži zaručit určitý počet odpracovaných hodin týdně
> (bez nespecifikovaného dne a hodiny, a účasti v kanceláři)?

ano, zájem o studenty je, ale těch odpracovaných hodin by muselo být aspoň půl úvazku, ideálně více. Ono se totiž zcela jasně ukazuje, že nepřítomnost určitého člověka může být pro systém blokujícím faktorem. A jakmile se lidé nevidí, projekt skomírá na nedostatku komunikace.

Studentům vyšších ročníků programátorských směrů standardně nabízíme notebook a stipendium.

> Plat 25 tisic hrubeho ? To dela neco okolo 20 ti cistyho a za ty penize by jis me jeste mlatil snurou od klavesnice

Já nikoho nenutím, ale ani nemlátím. Když píšu, že horní mez neexistuje, tak to myslím dost vážně. Nejsme ale ochotni přeplácet někoho, kdo sem půjde jenom kvůli penězům a nebude nic umět. Vyhledávací technologie jsou na vzestupu (viz poslední číslo časopisu Euro), takže je to i zajímavé.

> Co se myslí tím zohledňováním studujících?

už jsem se to snažil popsat výše

> tim zase nechci ríct, ze by byl Yuhů otrokář :)

já pouze vím, co chci. Každý ode mne dostává jasné zadání a termín. OK, to je v zásadě popis otrokáře :-).

> Ale jmeli! Leo

můžete si sem klidně přinést botanickou zahradu

> kolik tak je cca plat na pozici projekt / produkt managera v seznamu?

hodně. Zhruba tolik, co lepší programátor. Přesnější detaily jsem odpověděl do emailu a rád odpovím každému, kdo mě osloví na emailu dusan@pc-slany.cz nebo jinak.
Richi
Profil
Yuhů díky za info, nahodil jsem ješte malej dotaz do emailu a neco málo o mě (pokud tou reální zkušeností s webem nemyslíš s webem velikosti seznamu :)
Leo
Profil
"můžete si sem klidně přinést botanickou zahradu"

Diky, ale ja radsi zahradku u maleho domecku na Vysocine :-) Krom toho si nemyslim, ze bych umel jakykoliv jazyk na slusne urovni (ani cestinu). Leo
Railbot
Profil
Skoda, ze Ccko a Linux teprve studuju. Kazdopadne jinak hodne zajimava nabidka.
Yuhů
Profil
Railbote, jestli umíš jiný zajímavý programovací jazyk, tak mi stejně napiš.

Jinak tahle nabídka je dlouhodobá -- nemyslím si, že budu mít letos dostatek lidí, potřebuju totiž asi tři nebo čtyři, možná i šest.
petrp
Profil
Yuhů

ja bych sel na 1 denni uvazek v tydnu na cely den :) (abych mohl vyhazovat konkurencni weby z fulltextu ) , odmeny se za ten den zreknu :)
.
Yuhů
Profil
ne, petrp, programátoři vyhazovat konkurenční weby z fulltextu nemohou. To by teoreticky mohli udělat analytici (analytika jsem sháněl nedávno), ale dalo by jim to dost práce, navíc bych pak naopak vyhodil já je.
guust
Profil *
Yuhů

prisel ti mail z st6(z)seznam.cz? nekolikrat jsem ho posilal, ale myslim, ze neprisel
rainman
Profil *
Ahoj Yuhu

seznam.cz pouziva kombinaciu python v kombinacii s c? Ide o vlastny framework, alebo sa vyuziva nieco existujuce.

(hladam vhodny webovy framework, avsak neviem sa rozhodnut).

Rainman
Yuhů
Profil
ano, Seznam používá Python v kombinaci s C. Netuším, do jaké míry se jedná o framework. Používáme spoustu vlastních postupů. Kombinace Pythonu a Céčka zajišťuje rychlý vývoj (Python) a vysoký výkon (Céčko), přičemž při vhodném modulování se dá prototypovat v Pythonu a postupně -- je-li potřeba -- přepisovat komponenty do Céčka.
rainman
Profil *
no, mal som namysli framework typu: zope, turbogears, django, spyce ... apod. Z tvojej odpovede vsak dedukujem, ze skor pouzivate vlastne CGI komponenty.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0